Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpárszerelő indokolatlan...

A kerékpárszerelő indokolatlanul sokat akar kérni, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Szóval kilyukadt a hátsó kerék, talán szétrepedt a külső is. Leadtam a szervízben, felírták amit mondtam, hogy a belsőt meg ha kell a külsőt cseréljék ki. Erre most jön az sms, hogy kész a bicikli, 6000 ft lesz. Kicserélte volna az egész kereket? Egy szóval sem mondtam, hogy azt kérem. Most menjek oda, és szedessem le vele? Nem szeretem a konfliktust, nem tudom mi a szar legyen azért 6000 ft nem kis pénz.
2011. júl. 8. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 1000 a belső, egy szarabb külső 3000, a maradék a munkadíj...ha nem tetszik, akkor veszel 300 Ft-ért egy külsőleszedőt és cseréled magadnak...vagy legközelebb előre megbeszéled, mennyibe fog kerülni
2011. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát mérnem csináltad meg saját magad?:D Egy bicikli kerékcsere nem nagy buli.
2011. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jogosak a válaszok, meglepődtem hirtelen nagyon, azért írtam ki, belegondolva igazatok van.
2011. júl. 8. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos vannak árak. Mondjuk én évek óta egy maszek faszihoz járok, ott az árak kedvezőbbek. Külső (sima kenda) 1500 Ft, gumiragasztás 500 Ft. Persze én csak külsőt szoktam venni, mert hát a többit megoldom magamtól. :)
2011. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
külső-belső csere: negyedóra. majd rájössz, hogy a "csináld magad" mozgalom nem csak egy üres jelmondat :)
2011. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen, a szervizesek szeretik a pénzt. Én pár éve vettem egy komplett szerszámkészletet 11000-ért és azóta semmi miatt nem kell szervizbe mennem. Egyedül a kerékfűzés nem megy pöccre, de szerencsére azt ritkán kell. Ha nagy bringás vagy, ajánlom a készlet vételét, mert hamar visszajön az ára. Itteni szerelők 10000-et kérnek minimum munkadíjnak bringaépítésnél például, amit én ingyen megtettem a kis készletemmel, igaz majdnem egy teljes napom ráment.
2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha magad csinálod,akkor kevesebbe kerül. Belsőgumit Kenda márjáut 790-890 ft-veszek Cst márkáju belső 1290 veszek.belső és külső ára függ,a méretétől,meg am intájátol.webshoptol,szaküzletől függ
2019. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!