Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városi közlekedésre 45. 000...

Városi közlekedésre 45. 000 Ft-os összeghatárig milyen márkájú és típusú kerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
A trekking meg city kerékpárok KIZÁRVA, mert nem tetszik a formájuk.
2011. júl. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak a mountain bike maradt, mik az elvárásaid?
2011. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek elvárásaim. Legyen megbízható és ne törjön ki az első kátyúnál a kereke. Nagyjából ennyi. Ja, és 45-nél többet semmiképpen sem tudok (de ha tudnék se akarnék) rászánni.
2011. júl. 23. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Caprine Cherokee nagyon jó keró 3 évig nyúztam télen nyáron minden nap 4 km a suliba+a boltba meg haverokkal hétvégén túra nagyon jól bírta, csak gumit kellett cserélnem rajta mer teljesen elkopott. Ennyi pénzért ez a legjobb keró

2011. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egyszer vettem a Tescoba egyet (a tescotól nem kell rögtön falra mászni) Active Scorpion a neve szép a formája nagyon, és rohadtjól bírja, én egyszer direkt próbáltam tönkretenni, de nem nagyon sikerült. 4,5 éve tökéletesen megy.
2011. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Caprine-om van, Green Way, úgyhogy csatlakozom az előttem szólóhoz. :D


Bár én már országútival nyomulok, a Caprine-em még mindig egvan, már kb 5 éve. Nyúztam rendesen, de semmi baja nem volt még, az egyetlen hibája, hogy a hajtóműbe kosz került ezért néha ropog, de ezt ugye ki lehet tisztítani. Az 5 év alatt semmi nem volt cserélve rajta, sőt karbantartva se nagyon volt, zsírozás vagy ilyesmi. A lánc persze meg lett olajozva néhányszor, de kb ennyi. Én anno 50k ért vettem az enyémet, nem tudom, most milyen árban van, de csak ajánlani tudom, mert nagyon hűséges és strapabíró bringa. :D

2011. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!