Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti és MTB bicikli...

Országúti és MTB bicikli keveréke, létezik-e?

Figyelt kérdés
Ilyesmi lenne a megfelelő nekem. Tehát leginkább aszfalton használnám, de azért bírja a föld utat is.
2011. júl. 24. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A trekking kerékpárok kb. ezt szeretnék megvalósítani.
2011. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ijen biciklinek jo a trekk 3700-as vagy az ez alatti kategória.
2011. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Cross biciklik.
2011. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Találtam egy videót:

http://www.youtube.com/watch?v=5z1fSpZNXhU&feature=player_em..


ez minden egybe, még BMX is. Pontosan nem értem ezt a videót, hogy ez hogy lehetséges, de nézd végig.

2011. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyesmi biciklim, a váz régi országúti, a kormány kos, a fék patkó, viszont a gumik kicsit szélesebbek (28-622 slick), és 3 tányéros a hajtómű. Erdészeti földutakon még elmegyek vele, ilyen köves-murvás izén már kihívás menni vele a vázgeometria és a keskeny kormány miatt.
2011. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 24. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

20:50, aki a videót kirakta...


Ez nem minden egyben, ez egy profi országúti kerékpár, csak mivel erős az egész cucc, ezért nem törik el olyan dolgoktól, amitől egy átlagos országúti szétroppanna. Az, hogy ilyen trükköket láthatunk rajta, pedig a kerékpáros érdeme.


Amúgy a kérdezőnek: trekking. Ezek a bringák olyan könnyűek, praktikusak, gyorsak, mint az outi bringák, de nagyobb terhelésnek lehet őket kitenni, akár városban, akár terepen, pont, mint egy mtbt.

2011. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Loach ***** válasza:

Ezek a cyclocross biciklik..országuti váz, peres gumik stb..

pl.: [link]

[link]


ez pedig a cyclocrossról:

[link]

[link]

2011. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!