Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jó ez a bicikli amit néztem...

Jó ez a bicikli amit néztem magamnak?

Figyelt kérdés

60.000 Ft-m van rá, jó ideje keresgélek de gondoltam kikérem a ti véleményeteket is. :) Főleg aszfalton mennék vele néha ahol nincs más ott föld út. Túrázásokra kellene. Ugratás meg egyéb ilyen dolgokra nem lesz használva. A lényeg, hogy jól guruljon. Ez megfelel erre a célra?


[link]


Ja és még az szeretném megkérdezni, hogy milyen kiegészítőket érdemes venni, gondolok itt arra ami a KRESZ szerint kell meg minden egyéb.


2011. nov. 4. 11:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

ez tökéletes lenne:

[link]

2011. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem 1 korábbi típusa van. Gyorsan szétesett.. nemajánlom. Épp ki akartam próbállni a backflippet. (fogadásból) Eltörtem a kezem és a bicóm is tönkrement. Delegalább a csajoknak bejön xD
2011. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amire használni szeretnéd, arra megfelelő.
2011. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2011. nov. 4. 17:45
 5/12 anonim ***** válasza:
haverok közül kettőnek van, túrázásra teljesen jó. Kb. 5-6000km-t mentünk már velük, ha karbantartod valamennyire, akkor sokáig jó lesz.
2011. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amire használni akarod arra tök jó.

egy láthatósági mellény elkel ha városon kívül mész,és persze első-hátsó lámpa (lehetőlegnem dinamos mert az halál lefelé) küllő prizma (az simán ronda) meg bukó(neked)

2011. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ. :)

Láthatósági mellény akkor is kötelező ha nappal megyek?

2011. nov. 5. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aszfaltra a teleszkóp meg a vastag gumi tökéletesen fölösleges és sokat lassít, de te tudod, mit akarsz. Egy trekking is simán elmegy még erdészeti földúton is, és az aszfalton sokkal kényelmesebb.


Kiegészítőből kötelező a küllőprizma, lámpák, hátul piros prizma. Láthatósági mellény csak lakott területen kívül éjszaka kell, városban vagy nappal nem. Szürkületben pedig egy ilyen jön jól:

[link]

2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ, ránéztem most gyorsban a trekking kerékpárokra de úgylátom azok drágábbak. Na mindeggy, megyek megrendelem ezt meg a szükséges kiegészítőket. Köszönök mindent. :)
2011. nov. 6. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:

magát a márkát nem ismerem túlzottan, amit strapabírónak ismerek az a gepida, kona, gépek, talán giant meg specialized, de ezek valószínűleg árban nem a t elképzeléseid. amit ajánlok inkább a testbike oldal ahol a leendő biciklidről használói véleményeket írtak korábbi tekerők


elvileg hátul csak álló piros világítás lehet, kell a küllők közé macskaszem, meg láthatósági mellény lakott területen kívül, de én többnyire városban mászkálok és nappal, én használok első fehér hátsó piros mind villogó+ bokafény, ami erősen ajánlott egy pumpa+foltszett+kulcs+gumikanál(csavarhúzóval és hasonlókkal nyomkodni nem szabad), no meg bukósisak, erős kesztyű.

ajánlott továbbá hintőporozni a külső és belső közti részt, jó ha van 1 rongy is nálad, forgalmas utakon talán szénszűrős maszk is ajánlott (ne respro, drága és gyagyi), esetleg lábvédő felszerelés. bár ha az egészségnél tartunk, inkább össztelós xc, hogy ne menjenek szét az ízületeid, ami gondolom anyagiak miatt kizárt. ez így is sokba kerül majd neked (fél évi bkv bérlet)


mindenesetre én nem adnék ennyit egy MTBért, főleg nem egy ilyenért. ha már említettem, a testbike oldalon 4 lépésben tudsz választani bicikit magadnak, ár, felhasználás, bicikli jellege stb szempontokból, nézeges még pár lehetsőéget.

2011. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!