Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana nekem valaki egy jó...

Ajánlana nekem valaki egy jó könyvet? Bővebben lent. :D

Figyelt kérdés

Ma van a névnapom, gondoltam, meglepem magam egy regénnyel. :)

Szeretem a thrillert, a történelmi, a váratlan fordulatokkal teli és a lélektani műveket, de bármi jöhet, ami nem csöpögős vagy Twilight-rokon. XD

Utóbbit is majdnem megvettem, szerencsére bele tudtam olvasni egy barátom révén, és letettem róla. :DDD

Ezért is kellene egy jó tipp olyantól, aki hozzám hasonlóan falja a könyveket.


2010. aug. 29. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem hogy pont ezt a könyvet keresed de megvan benne a váratlan fordulat.Igaz hogy 54 ben nyomtatták de az antikvar.hu oldalon megtudod rendelni hogyha tetszik. Alexander l. Kielland-Dolgozó urak
2010. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leslie L. Lawrence könyvek;)
2010. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Darren Shan a Démonvilág sorozat:P nagyon jók
2010. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dan Brown: Angyalok és démonok, vagy Da Vinci kód. Mind 2 nagyon jó. Habár nagyon hosszúak, én 2 nap alatt kiolvastam, mert annyira tetcett, hogy nem bírtam letenni. Amúgy ezek thrillerek. Még esetleg az éhezők viadala, ami fantasy. Jah, és az író suzanne collins
2010. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Philip Pullman: Az Úr sötét anyagai trilógia.
2010. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

John Grisham-től bármi. (:

Cecily von Ziegesar-tól a Bad Girl és a Hot Girl sorozatok esetleg, ha lány vagy.

J.D. Robb - halálos sorozat.


15/L

2010. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szabó Magda: Abigél

Arthur Golden: Egy gésa emlékiratai

Lian Hearn: A fülemülepadló

Paul Hoffman: Isten balkeze

2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kleinheinz Csilla: Város két fül között

Celia Rees: Bűbájos Mary

Jackie French: Hekja

2010. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Stephen King: A tikos ablak, titkos kert.
2010. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mindenit, itt aztán elég vegyes a felfogás a fenti kritériumokkal kapcsolatban. :D Akkor én is sorolok párat.

1: Anita Blake sorozat. +, hogy jó sok részes, izgalmas, humoros, véres, ötetes. - lehet neked, hogy vannak benne vámpírok (is), de NEM, semmi közük a Twilight féle csillogós tündérekhez. Akikkel mellesleg nekem semmi bajom. xD

2: Stephen King könyvek, ha izgalomra, vérre, brutalitásra, egyszersmind pszihológiára is vágysz. Akárki akármit mondd, S.K. könyvei tele vannak lélektannal.

3: Éhezők Viadala. Letehetetlen. Fordulatos, izgalmas, érzelmes és elgondolkodtató.

4: Dan Brown könyvei. Gondolkozós-agyalós történetek, és sokszor elég csúnya dolgokat dörgölnek az ember orra alá.

5: Biff Evangéliuma. Haláli. xD

2010. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!