Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli vásárlás előtt állok?...

Bicikli vásárlás előtt állok? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Országútit szeretnék,régebbi fajtát.Olvasgattam neten és valahol láttam h 622 es felni és a felet érdemes venni mert nem kapok/tudok majd újat venni rá.ez igaz? Kinéztem magamnak egyet már de sajnos nem találtam rajta a vázméretet.Az eladó aztmondta jó nekem de én kíváncsi vagyok mégis.Ha nemtalálom le is mérhetem?Mettől meddig mérjem?középső agytól az üléscső kijöveteléig?vagy pontosan mettől meddig?mire figyeljek még oda megvételekor?
2011. aug. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Agytól a nyeregcső végéig.

Arra figyelj hogy semmi értelme ilyet venni, mert valóban nem kapsz rá újat.

Neuzer/Altrix Courier nem felelne meg?

2011. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cvitamin ***** válasza:

Megcáfolnám az előttem szólót, 26 colos kerékre is lehet mindenfélét kapni, csak általában az eladók nem tudnak a létezésükről. Ez tény. Emellett tényleg 622-t vegyél.


Újra cáfolnék, az, hogy mettől meddig mérik, az gyártó függő, de tényleg ez a leggyakoribb. A középső agyat amúgy középrésznek hívják.


Itt egy tájékoztató jellegű táblázat: [link]


Igazából a váz hossza is számít, mert a nyeregcsövet lehet állítgatni, de a vázméretet csak a kormányszár hosszával tudod állítani.


Arra figyelj, hogy ha nem lóg ki a vázból 10cm nyeregcső, akkor tuti biztos nagy a váz.

2011. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cvitamin ***** válasza:

Javítom az utolsó előtti bekezdést:

Igazából a váz hossza is számít, mert a nyeregcsövet lehet állítgatni, de a kormány távolságát csak a kormányszár hosszával tudod állítani.

2011. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Középagytól a nyeregcső végéig.Ahol az üléscső kijön a vázból addig?56 os vázú bringát ajánlottak a 189 centimhez ahol néztem.Üléscső magasra volt állítva úgy kényelmes volt a kormányszárat mondták még kitudják húzni még 5-10 centivel.Az gondolom a testtartásomon változtat nem dőlök annyira be illetve előlre?érdemes nagyobb vázú bringa után néznem?
2011. aug. 11. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!