Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egyszerűen nem tudom eladni 1...

Egyszerűen nem tudom eladni 1 éves, aránytalanul olcsó kerékpáromat, adnátok valami tippet, hogy hirdető oldalakon kívül mivel próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta bicaj?
2011. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyiért akarod eladni stb töb infót lécci meg holhirdetted?
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Forgalmas helyekre, pl. bevásárlóközpont elé kiragasztott falragasszal nem próbálkoztál? Nagyon be szokott válni néha. Meg tedd fel Facebookra, Iwiwre, és kérd meg az ismerősöket, hogy osszák tovább! Sok szerencsét, ha jó a bicaj, el fog kelni, ne aggódj. Ha más nem megy, próbáld meg egy nagyobb bicikliboltban, hátha beveszik használtan!
2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kross Sign DS, dirt bringa. Hirdettem bikemag-on, tesztbike-on, expresszen... 126ért vettem, 80ért adnám.


utolsó: köszi a a tippeket, lehet h majd megpróbálkozom vele. bringaboltokba szerintem nem vennék be, már érdeklődtem.

2011. aug. 19. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de az ember hozzádob 20 000 Ft-ot és vett egy NS suburban-t használtan, marzocchi vagy rockshox telóval, meg viszonylag fullos alkatrészekkel, egyeszerűen nem ér ennyit a bringád, ezt le kell nyelni, nekem a 200 000-res bringám 2 év múlva 90 000-ret ért, szóval olcsóbban kell adni...
2011. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor szerinted mennyiért kéne árulni?
2011. aug. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!