Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erős fényű első lámpa, ami...

Erős fényű első lámpa, ami olcsó is, és nem meríti az akksit?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban kerékpározok este, és hát az első villogó ehhez nem éppen elég. Van, hogy semmit se látok, úgyhogy kellene egy első lámpa, aminek nagyon erős a fénye, tehát nem csak díszkivilágítás kell, lássam is az utat! Persze az is fő tényező, hogy ne 10000-pénzeket kelljen érte fizetni, nálam 5e-nél meg is áll a dolog. Másik, hogy akkus legyen, vagy tölthető elemes, mert gondolom hamar lemerül.
2011. okt. 15. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én "bányász" fejlámpát vettem, amin kb. 20 erős LED van, ami több üzemmódba kapcsolható (egy egyszerűbb villogón 3 van) és azt szoktam használni. A fejpántot többször körbetekerem a kormányon és végül beakasztom a lámpát. Nem mozog, stabil. Ez azért jó, mert sátrazásnál, akárminél meg fejlámpaként tudom használni. Az enyém 3 AAA-as akkuval megy és olyan 2-3000 között vettem.
2011. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


Én ezt ajánlanám, ilyesmim van, és brutál fényes 12W LED. Árban mondjuk 10e-re jön ki sajnos. De vannak kisebbek is ott, érdemes nézelődni. Egy 3-5W-os is elég, van még egy kisebb lámpám is, 18650-es LiIon akksival, töltővel, az kb. beleférne a keretedbe, és egy töltéssel 3 órát elmegy teljes fényerőn.

2011. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
900-1200 lumen? Az már azért kicsi ágyúval verébre. :)
2011. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gyakorlatban csak olyan 7-800, de úgy is elég brutál. Erdőben, vagy városon kívül töksötétben kátyús úton viszont jól jön. Városban a gyengébb fokozatban egy töltéssel elmegy 8-10 órát is.


Viszont itt van olyan ami nincs 4000 Ft, és ez állítható sugarú. Még kb. 2-3 dollárért lehet kapni hozzá biciklire való tartót is, én barkácsoltam egyet inkább.


[link]

2011. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszkós power beam. Mágneskapcsolósat keress, a piros gumigombosból elvész a gumi gomb gyorsan, a fekete gombos meg nem kapcsol rendesen. Az árához képest nagyon jó fénye van.
2011. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!