Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Flatland bmx vagy stree bmx a...

Flatland bmx vagy stree bmx a többi infót lent találjátok?

Figyelt kérdés
Aki ért hozzá kérem segítsen össze szeretnék rakatni egy flatland bmxet valaki el mondaná hogy mennyiből lehetne egy jót? és fék kell rá? peg előre vagy hátra? vagy mind kettő? vagy nehéznek kell lenni egy flatlandnek vagy könnyűnek? a másik pedig ugyan ez csak a streetről mondjátok el kérlek köszi!!
2011. aug. 27. 23:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Street bmx* elnézést csak el írtam:D
2011. aug. 27. 23:48
 2/5 murderborn válasza:
én nem igazán értek a kerókhoz, inkáb deszkázom, de van egy csomó kerós ismerősöm. és annyit eltanultam tőlük hogy a flates keróra kell fék, magas ülés, 4 peg, és asszem könnyűnek kell lennie. a streetes keróra két peg előre hátra, szintén könnyű legyen, alacsony ülés. nem tudom pontosan mennyiből lehetne egy jót összekalapálni... haveromnak valami 200 ropiba van:D
2011. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz az infót:D
2011. aug. 28. 01:16
 4/5 murderborn válasza:
nincs mit:DD
2011. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!