Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Összteleszkópos kerékpárra...

Összteleszkópos kerékpárra szerelhető gyerekülés?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor előre, vázra vagy hátulra lehet-e rögzíteni?Hol lehet beszerezni és milyen típust?

Köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 28. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, milyen össztelós?

DH, AM, vagy utánzat?

2011. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok szakértője a témának, nem tudom mit jelent a kérdésed?

A bringa vásárlásakor csak a váltó és a fék típusát néztem.Még nem volt szó gyerekről illetve gyerekülés gondról.Most utánanéztem én is és akinek gyereke van és szeretné biciklivel szállítani sokan inkább biciklicserében gondolkoznak.

Én még nem adtam fel a reményt:)

2011. aug. 28. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy a hátsó rugózás milyen rendszerű, mert ettől függ. Ha a rendszer engedi, olyan gyerekülést lehetne egyébként felszerelni, amit a nyeregvázcsőre kell rögzíteni. Pl. valami ilyesmit:

[link]

2011. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy veszel egy babautánfutót, de az városi közlekedésben elég veszélyes.
2011. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnéztem a nyeregcsőre rögzíthető megoldás szimpatikus volna, mert nem vagyok egy nehézsúlyú alkat és eddig ez tűnik a legjobb súlyeloszlású megoldásnak.

Alpha Pro típus a nyareg alatt van egy kb.5-7 cm-es távolság, aztán a rá merőlegesen csatlakozik a keresztbe menő váz.

2011. aug. 29. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Hopp. Félreértettél. Nem a nyeregcsőre kell rögzíteni, hanem a nyeregvázcsőre (arra amibe a nyeregcső belecsúszik).


Közben megnéztem ezt a bringát. Hát, erre tényleg csak a nyeregcsőre lehetne applikálni valamit, de abban meg nem bíznék, mert úgy a vázat elég nagy nyomaték terhelné, ráadásul a legrosszabb helyen. Én nagyon félnék, hogy eltörik a váz.

2011. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!