Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire megbízható a defektme...

Mennyire megbízható a defektmentesítő folyadék használata kerékpárgumira? Melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megvagyok vele elégedve. 14 db akáctüske, két kerékből, és eddig egyszer sem eresztett le számottevően. Slime-ot használok.
2011. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez jónak hangzik mert énis kételkedtem benne. hogy működik ez? miért pont ott szilárdul meg ahol tüske van?


nekem is elegem van már a defektekből, de ha ennyire megbízható egyszer kipróbálom.

meddig jó ez? beletöltöm és kb 1 évig ugyanígy lesz? avagy mennyi a szavatossága?

2011. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a véleményem részletesen kifejtettem a SLIME-ról.


[link]


Elméletileg 2 évet bír ki. Defektkorlátot, azaz max. mennyi tüskét...stb tud kivédeni, nem találtam. A tömlős rendszerekhez való max. 3 mm-es vágásig használható.

2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először én is kamunak tartottam, aztán csak vettem nemrég Slimes belsőket. Eddig csak királydinnye volt, de a trutyi működik, hamar eltömi a lukat, rá se kell pumpálni.
2011. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lötyi egy diszperziós oldat, amibe nagyon apró szöszöket, apró kicsi szálacskák sokaságát keverik be. Amikor a zárt tömlőben van az anyag, akkor oldatban marad. Viszont amikor valahol ki tud tódilni, akkor a pépes folyadékból kifolyik a hígabb része a szakadáson és a szálacskák egyre nagyobb tömegben megakadnak a szakadásnál. A kijutó anyag nedvesség tartalma elpárolog és a diszperziós ragasztó megszárad, miközben magába zárja a mikro szálak sokaságát, amelyek megakadtak a szakadásnál és mint egy szita szerűen befedték egyre sűrűbb rétegben a szakadást. Ha valahol mégis megmozduna az a beszáradt tömítés, akkor újabb adag diszperziós anyag jut ki, ami a levegőben megszáradva magába köti a sok kis szálat, ami a szakadásnál öszetapad a lyuknál az egyre sűrűsödő anyagban.
2015. okt. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!