Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli? KTm, Kross, Gepida,...

Bicikli? KTm, Kross, Gepida, vélemények?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy MTB-t országúti,városi és erdei terepre.

Melyik márkát ajánlanátok,vagy esetleg mondhatnátok más márkákat amik szerintetek ár érték arányban jófélék.:)

Kb.150em lenne rá nagyon maximum ,Hervisben nézegettem egy KTM-et 250ről msot 170 van leárazva,el tudnám hozni kb 140ért,megérné?


2011. szept. 20. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a típusa a Hervises KTM-nek?
2011. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha országútra és terepre is kell akkor ne MTB-t vegyél. Neuzer X2-t nézted már? Az igényeidnek megfelel és pénzed is marad bőven a kötelező tartozékokra.
2011. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én "Fuji"-t vettem a Hervisben 140 ezer forintért. Fuji Nevada Comp a típusa. Ár-érték arányban hihetetlenül jó. Elöl-hátul Shimano Deore váltók, és a villa is tűrhető, suntour xcm. Versenyen is voltam már vele, nagyon jó kis gép. Nézegettem Meridából is full deorés verziót, egy 30assal drágábbak voltak, csak azért, mert ki kell fizetned a márkanevet is.

Ha a felsoroltakból kéne válasszak, akkor a Krosst választanám, mert annak a legjobb az ár-érték aránya. A Gepida is olcsó, viszont általában az olcsó gepidák messze alulmúlják mind a Fujit, mind a Krosst. Viszont szerintem a KTM-ről inkább mondj le. Nem ér annyit, hogy aztán villoghass vele, h nézzétek nekem KTM-em van. Sokkal rosszabb az ár-érték arány. Abból a 30 ezerből, amit amúgy megspórolsz, ha Krosst vagy Fujit veszel, és nem KTM-et, inkább vegyél SPD pedált (már amennyiben komoly céljaid vannak a bicóval. Hétköznapi használatra fölösleges, alapból is egy jó fémpedál van a Fujin).

2011. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KTM Sport XT a fajtája,ma néztem Hervisbe a Fujit és szerintem inkább megveszem azt,eladó is nagyon dícsérte...közúti használatra (mindennapi) a Fuji Nevada Comp milyen lenne?
2011. szept. 21. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?

[link]

2011. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy ez:

[link]

2011. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki a Fuji-t ajánlotta. Köznapi használatra jó a Fuji, igen. De köznapi használatra az is tökéletesen megfelel, amit tudsz venni kb 80E forintért, sima egyszerű monti. A KTM-et meg hétköznapi használatra felejtsd el szerintem :D mert kb 1 hét alatt lopnák el valahonnan.
2011. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!