Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepelen lehet valahol BMX-et...

Csepelen lehet valahol BMX-et vásárolni?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat:)
2011. okt. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerékpárboltba nézted már?
2011. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hehe..néztem igen, de mindegyikben csak mtb-ket árultak. mindegy közben már rátaláltam a Schwinn CSepelt-re, ott lehet kapni.
2011. okt. 4. 11:08
 3/5 A kérdező kommentje:
*Csepelre
2011. okt. 4. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, elvileg a stadion környékén van egy bolt, ahol még az oldalon hivatalos ár alatt is meg tudod venni a biciklit :) mellesleg pár utcára van a s-csepel gyár is, szóval ez kissé értelmetlen kérdés. több bolt is van a környéken, de én azt ajánlom, ami a stadion mellett van, ott a honlapon feltüntetettnél olcsóbban veheted párezerrel.


ja és csepelnél arra számíts, hogy a racsni fog szétmenni először. valamint én a helyedben cserélnék legalább egy hátsó vastagított/aszfalt gumit, hogy jobb legyen tekerni és kevesebb defekt legyen. és a hajtókarokhoz sem árt 4Eft környékén állítólag lehet venni csavarrögzítő habot.

mielőtt megveszed, nézd meg hogy nem túl aszimmetrikus a váz, főleg a hátsó villák, és hogy a kerék jó vonalban van e a vázhoz képest (nem húz e oldalra).


ha csepelt vettél, akkor további tippekért keress meg, de a fentieket mindenképp ajánlom, ha nem cserélsz gumikat, akkor 17es(16os?) csavarkulcs azt hiszem, és sok folt+készlet legyen mindig tartalékban, vagy pótbelső :)

ez lényegében nem a csepel hibája, hanem a kenda gumiké, ami alap multiuse felszereltség. egy vastagított külső kb 4-5E körül van. ja és öntapadós foltot ne. nem megbízható

2011. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a részletes választ, látom értesz hozzá!:D
2011. okt. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!