Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes a Hervisben kerékpárt...

Érdemes a Hervisben kerékpárt vásárolni? Megéri?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nemigazán.
2011. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A Hervisben kapható kerékpárokat alapvetően két csoportra lehet osztani:

1. Amiért semmilyen körülmények között nem szabad pénzt adni.

2. Amit érdemes megvenni, de nem a Hervisben, mert retek drága és máshol olcsóbban megkapja az ember.

Arra jó, mint a Media Markt. Bemész, megnézegeted, megtapizod, aztán megveszed máshol.

2011. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. Én egy Fuji Nevada Compot vettem 120E forintért, full deore váltó, tűrhető villa. Nézegettem Meridát, Cube-ot full deore váltókkal és tűrhető, vagy annál rosszabb villával: 160E forintnál kezdődnek. A Fuji, amit vettem ugyanazt tudja, csak nincs ráírva, hogy Merida, vagy Cube, és a váz nehezebb kb 75 dkg-mal. Én XCM-re használom (cross country marathon), sokat segítene, ha leírnád, mire kéne. Ha te is maratonozni szeretnél, akk megéri a Fuji-t venni, ha vmi mást szeretnél, akk írd meg, és megpróbálok segíteni. Eléggé durva helyeken jövök le a bicajjal, és teljesen jól bírja, a súlypontja is tökéletes helyen van (bár ez a modern bicajoknál általában így van).
2011. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OK! Helyesbítek. Ki lehet fogni akcióban jókat, de ritka. :)

Előző! Használd egészséggel a gépet.

2011. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy endurora lenne szükségem. Igazából csak azért kérdeztem, mert most vannak jó kis szezonvégi akciók a Hervisben.
2011. szept. 29. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi Z.O.L. :) Ne haragudj, ha kicsit durvára sikeredett a válaszom, nem úgy értettem.

Hát... ha enduro, akkor sztem ne azt a Fujit, amit ajánlottam :D Ebben sajnos nem vagyok otthon annyira, így sajna nem tudok segíteni, de a Fuji Nevada Comp az nem épp enduro célokra van :D Aztán sok sikert a megfelelő bicaj kiválasztásához.

2011. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm : )
2011. okt. 3. 11:19
 8/8 anonim válasza:
Én a bicikli boltot ajánlom, mivel azon is van garancia, nem drágább mint máshol, és nem két hétig tart a szerviz ha valami baj van vele. Ez tapasztalat. Ha jó biciklit akarsz akkor 50 000+ forint fölött keress, azok nem esnek szét másnap. (bár ez kereskedőtől is függ).
2011. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!