Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek az Olimpia márkájú...

Szerintetek az Olimpia márkájú kerékpárok tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés

A kislányomnak szeretnék biciklit vásárolni és 15000,-ért lehet kapni Olimpiát használtan,de jó állapotban,illetve van 17000,-ért kínai,ami olyan amilyen.

Azt hallottam,hogy az Olimpia megéri az árát,de a neten nem találtam róla szinte semmit.


2011. okt. 3. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Na először is: olimpia kerékpár=olimpia váz?

Gondolom nem olimpia a váltó/fék/kormány stb.


Ha a lány már megy forgalomban, akkor én nem vennék neki 15ezer forintos kerékpárt. Max akkor, ha még kicsi, és kinövi 1-2 éven belül.


Egyébként ez 15ezres bringa jónak nemigazán mondható.

2011. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kislány 5 éves,már tud közlekedni önállóan és 16-os méretű a kerékpár.Kb.2 évre tervezzük és akkor megörökölné a kisfiam.Utána ha még jó állapotban van,akkor szerintem normális áron el lehetne adni.

Mint laikus,szerintem csak a váz az Olimpia.

Közben utánanéztem a "kínainak",az meg egy Lofty márkájú lenne,de azt sem ismerem.

2011. okt. 3. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Olimpia a montik "őse", az volt az első mountain bike-ok egyike. Akkoriban még nem spórolták ki az anyagot, azért annyi, amennyi az ára, mert nem mai darab (nem carbon vázas, de egy gyerenek teljesen megfelel).


De attól még nagyon jó, csak ajánlani tudom, nekem is olyan van, semmi gondja nem volt, pedig használom rendesen.

2011. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!