Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlotok...

Milyen biciklit ajánlotok városi de néha terepi használatra is? Suliba járni vele, városban bringázgatni de azért bírja a terepet is.45-50k-m lenne rá. Nekem ami úgy fontosnak tűnik az a teleszkóp (első)

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

11:01

én 1 év alatt megyek annyit, mint te mentél összesen a bicikliddel mielőtt ellopták, ráadásul terepen hegyről lefelé is, bár nem közelíti meg a dh fogalmát, de így is megviselt.

ha valaki ilyen szinten csinálja, mint én, akkor nem elég neki egy olcsóbb bicikli.

volt egy másik amit én is csak lötyögésre használtam, akkor nem biciklivel jártam mindenhová, az bírta is.

ég és föld a különbség hétvégén úton tekerés meg hétköznapi használat+hétvégi terepen zúzás között.

ennyi idő után már úgy vagyok, hogy a saját egészségem jobban aggaszt, mint 1-2 alkatrészcsere


18:06

nagyon rajul hangzik, de pár év múlva kíváncsi leszek a csuklódra meg a térdedre.

+ nem az számít hogy hány éves, hanem hogyan használod. kb mint a fenti példa. hétvégente kiruccansz 20kmt ez még az én hétköznapi közlekedésem se haladja meg.

2011. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
idáig semmi baja az izületeimnek és remélem nem is lesz de nemsokára olyanra váltok ha össze tudom dolgozni a pénzt amin nem kell tekerni:) amúgy meg van, hogy 1 hétvégén megyünk 100km van, hogy csak 10km szóval ez nagyon változó..
2011. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!