Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gördeszkába segítség!?

Kshow kérdése:

Gördeszkába segítség!?

Figyelt kérdés
Kezdő gördeszkás vagyok illetve csak leszek, mivel most szeretnék összerakni egy gördeszkát ismerek pár márkát meg a minőségét de tapasztalatom nincs, mit ajánlanátok milyen lapot stb. kellene vennem (számítana az is hogy ha áldozok rá pénzt mer tudom hogy nem egy olcsó mulatság hogy minőséget kapjak ér
2011. okt. 9. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb vegyél egy összerakott deszkát max 15-ért aztán, ha folytatni akarod és elkoptattad a kezdődeszkádat, akkor érdemes egy márkásabbat összerakni.
2011. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyen árba milyet ajánlanál , vagy esetleg valami linket ahonnan tudok választani?
2011. okt. 10. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvasgass van pár ötlet. Amúgy, ha van a közelben deszkás bolt, akkor oda érdemes bemenni. Amúgy nem tudom már, hogy mostanság milyen deszkákat lehet olcsóbban kapni, ami jó is.

2011. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Haverom most ad el 2őt:

Egy profi full ELEMENTET: element lap, element függő,element kerék, 17ezres csapágy...

Megy egy kezdő 15-20ért az is jó minőségű

Hnap lesz fent hirdetés ha érdekel keress meg.:)

2011. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

element deszkába ilyen csapágyak vannak: [link]

a lap volt alap csak 50.000 de megfogtok tudni egyezni sztem 40-50be eladja ez csak IRÁNY ÁR! ha komlyan érdekel akk beszéltek róla.

vagy esetleg a másik ami olcsóbb

hnap bővebb infót tudok adni:D

2011. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
50.000ft csak a LAP???"Kezdő gördeszkás vagyok illetve csak leszek"De nem hülye!
2011. okt. 11. 09:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg használ valaki Matra lapot? Tudtok róla mondani valami tapasztalatot vagy h mit hallottatok efelől?
2011. okt. 11. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs elirtam:D 50000 vt a deszka.xd

[link]

itt a hirdetés sztem nagyon megéri.;)

2011. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amúgy ha enyiért tudsz venni profit ami jó kezdő haladó profi szinten is... akkor nagyon jól jársz:)
2011. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!