Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elromlott számzáras bilincs...

Elromlott számzáras bilincs kinyitása?

Figyelt kérdés

Fél órája vásároltam egy számzáras bilincset. A kód betanításának 4 lépése van: kinyitni, elcsavarni a fejet, beadni az új kódot, majd visszacsavarni a fejet és így visszazárni. Ezeket követve a számokat elcsavarva majd a jó kódra visszaállítva nem tudom kinyitni. Nem én bénázok és a kódot sem felejtettem el 1 perc alatt. Próbáltam a környező számokkal is, hátha elcsúszott valamelyik a beállításnál, de semmi.

Ha holnap visszaviszem teljesen hülyének fognak nézni, mondván biztos én rontottam el/felejtettem el a kódot. Talán még vissza sem veszik. Mit csináljak?


2011. nov. 10. 20:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Amikor nekem volt ilyen apám flex-el szétvágta!:D
2011. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs a biciklin, előtte kipróbáltam.. még jó. Igazából a kérdésem, hogy vajon visszaveszik-e, vagy elhajtanak a fenébe. Vagy van-e valami "titkos kód" az ilyen helyzetekre, amivel kinyithatnám... nyilván nincs, de hátha :D
2011. nov. 10. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Van persze. Nekem egy ismerősömmel ugyan ez történt. Rávágott kalapáccsal azóta nem fordult elő. Akkor kinyílt aztán azóta rendesen záródik, de ezt nem ajánlom neked. Inkább először vidd vissza, hogy nézzék meg. Vagy irány a lakatos :)
2011. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1500 forintos készülékről van szó, így ha holnap nem cserélik ki, akkor inkább a kalapácsos ötletet valósítom meg, legalább levezetem a feszültséget. Köszi a tippet!
2011. nov. 10. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerős történet, nálam az volt hogy a haverom azzal tréfált meg hogy fogta és a sajátját rakta fel az én bicómra aztán elment, én fél óráig szenvedtem vele majd hazamentem gyalog és visszafele menet vittem bátyámat aki fogta és levágta a fenébe. Másnap reggel mondta haverom hogy elfelejtett felhívni hogy elmondja hogy poénból kicserélte a dolgot, de akkor már késő volt szét lett vágva a francba XD Aztán vehettem egy újat.

Fogod visszaviszed legfeljebb elmondják hova menjél ha ilyen gondod van akik majd feltörik neked.

2011. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
próbálgasd végig, 10000 lehetséges kód van csupán...
2011. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy a kód az biztosan jó... de azzal is próbáltam, ami eredetileg volt. Meg a környezőkkel is... úgyhogy el sem tudom képzelni mi baja van.
2011. nov. 10. 22:25
 8/12 anonim válasza:

A kérdéstől eltérve: mit akarsz lezárni vele, mekkora értékű biciklit? Vagy csak arra kell, hogy ne dőljön el a bicikli? Csak mert egy ilyen cucc pont 1500-al kerül többe mint amennyit ér.

A melóhelyemen a parkolóban lévő biciklitárolóból loptak el több biciklit, mind ilyen 150-200ezres gépek voltak, teszkós lakattal lezárva.

2011. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meg is érdemlik.
2011. nov. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem nagy értékű a biciklim (50ezres) és csak alkalmanként használom és kötöm ki valahol.

Egyébként a zárat Decathlon-ban vettem, ezért külön felháborító, hogy nem működik.

2011. nov. 11. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!