Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elromlott minden. Mit csinálja...

Elromlott minden. Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A feleségem kb 2 hónapja elköltözött és magával vitte a gyerekeket és hiányoznak. Én még mindig próbálom visszaszerezni őt de hát nem sok esélyem van...mostmár mindent máshogy csinálnék. Lehet hogy a munkámat is elveszítem a viselkedésem miatt de nem tudom összeszedni magam. Néha csak azt veszem észre esténként hogy a kocsmában vagyok félrészegen és össze vissza beszélek, a múltkor annyira be voltam rugva hogy 3an is rám jöttek és szépen megvertek másnap pedig arra kéltem hogy fáj mindenem és tiszta vér vagyok. Sz utóbbi 1 hónapban szoktam rá erre de nem akarom tovább csinálni. Amikor még együtt voltunk ritkán jártam kocsmába akkor is általában csak azért hogy ne unatkozzak szóval ritkán voltam beba$zva. Elmondta hogy azért is hagyott itt mert keveset voltam itthon (erről nem nagyon tehetek mert dolgoznom kell, kerestem de nem találtam még új munkát) és később azt is elmondta hogy azt hallotta hogy én megcsaltam. Ami persze nem igaz. Nem vagyok nagyképű de nagyon sok nőt megkaphattam volna (még most is szoktak nézni de nem érdekelnek) és mégse csaltam meg soha, oké a legénybúcsúban történt valami de az más volt és tud róla. Rossz lett minden...még ezek után is megpróbálom visszaszerezni őket hátha egyszer sikerül. Vagy inkább felejtsem el őket? azt nem szeretném. Mit csináljak?

Bocs ha nyálas voltam csak kivagyok már

31/F


2011. nov. 9. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel elfelejteni a feleséged, ha ő nem akar téged.
2011. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a végzettséged?
2011. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfelejteni őket,de szerinted úgy részegen az árok szélén fekve kéne hogy lássanak a gyerekeid? Először te változz és majd utána akarj tőlük bármit is.

Te szegény, csak azért mentél kocsmába mert unatkoztál?-tán a gyerekekkel kellett volna foglalkozni!

Szedd össze magad, járj be rendesen dolgozni, tedd rendbe a lakást,és ha ezt tudod tartani,akkor keresd fel a családot és beszéljetek,addig míg minden nap iszol, nincs miről beszélgetni!!!

Őszintén kívánok hozzá kitartást és sok sikert!(bocs ha szigorúnak tűnik az írásom, de szerintem ilyenkor nem babusgatásra van szükség,hanem arra,hogy észhez térítsék az embert!)

2011. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak kőművesnek tanultam de kamionos lett belőlem. Járok minden nap dolgozni de nem ott jár az eszem ahol kéne és a főnökkel is állandóan bunkó vagyok és néha elküldöm az annyába mert elegem van belőle. Tudom hogy a kocsmázásról le kell szoknom. Sokat foglalkoztam a gyerekekkel de néha jól esett kimozdulni egyedül
2011. nov. 9. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Néha jól esett kimozdulni egyedül?És anyukának is megadtad ezt a lehetőséget,hogy te vigyáztál egy nap a gyerekekre és ő kimozdulhatott egyedül.

Rendben néha kimozdultál,de nem csak a kocsma létezik!!!!

Oké, most már tudod,mit veszítettél,csak rajtad áll, hogy megküzdesz e azért,hogy visszakapd,legalább részben!

2011. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz, még fordíthatsz a dolgok állásán szerintem! Tényleg hagyd abba a kocsmázást, mert kialvatlanul, másnaposan vezetni.... Hiányzik egy baleset, amiben te/más súlyosan is megsérülhet? Ha a főnököd fülébe jut a piálás, nagyon rövid úton ki fog tenni!

Ha véletlen találkoztatok eddig az elköltözött nejeddel, gondolom érezte az undorító piaszagot. Hát a vérágas szem és a lebomlott alkohol szag nem tesz újra vonzóvá! De ha ezzel felhagysz, észre fogja venni az arcodon is a pozitív változást.


Ha elviszed a gyerekeket programra, akkor tegyél ki magadért, add át nekik azt a szeretetet, ami most -gondolom- duplán benned van, hogy nem éltek egy fedél alatt. Ha a gyerekek "átadásánál" ott van a feleséged, legyél vele kedves. Karácsony közeledtével mindenki elgondolkodik kicsit jobban az életén, talán ő is. Nem hiszem, hogy jókedvében költözött el és egyedülálló elvált nőként akar gyereket nevelni. Ha látja, hogy normális vagy, talpra álltál, nem hagyod el magad és férfi vagy, talán újra vonzódni fog hozzád.


1-2 normálisan zajló hét után hívd el egy vacsorára, ahol beszéljétek át, kinek min kellene konkrétan változtatni, hogy működjön a kapcsolat. Ha még akarja.... Szerintem ha más nagy bűnöd nem volt, mint a munka, talán van esély. De legyél vele figyelmes és halld meg, értsd meg, amit mond, mert gondolom ez sokáig nem így volt.


Sok sikert!

2011. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a kamionos feleségnek nem lehet valami könnyű!!! Keress egy olyan munkát, ami napi 8 óra hétfőtől péntekig és kész. A többi időt a családoddal töltheted.

Szerintem mindenképpen meg kéne beszélnetek! Neked is, a gyerekeknek is és a feleségednek is (abban az esetben, ha szeret még) az lenne a legjobb, ha újra együtt lenne a család!!! Menjetek el egy semleges helyre, cukrászda, étterem...kettesben és beszélgessetek el: Ki-mit-mikor-miért-hogyan rontott el, és ezt hogyan lehetne helyre hozni.

Amúgy most hol lakik a gyerekekkel? Messze? Neki van munkája?


ÉS A KOCSMÁZÁST NAGYON GYORSAN FELEJTSD EL!!!! REMÉLEM MOST NEM EGY INTERNETES KOCSMÁBÓL ÍRSZ!!!!

2011. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=Vb0XkvcbVKs
2011. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem megbántani szeretnélek vagy valami, csak ez a szám jutott eszembe. Talán ismered is.
2011. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Lenne rá esélyed ha meg változnál.Szerintem az önsajnálatod nagyobb.Ez aztán az igyekezet,már is a javulás útjára tértél. Szerinted neked semmit sem kell tenned a családodért? Ne haragudj de ilyen förtelmes magatartással? A leveledből ítélve te nagyon is tudod mit kellene tenned nem csak a családod ,hanem a saját érdekedben is.

Nincs harag? Ugye?

2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!