Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes 106kg-san belevágni...

Érdemes 106kg-san belevágni országúti kerékpározásba?

Figyelt kérdés

Érdemes belevágni orszgúti kerékpározásba ekkora súllyal, vagy nincs jövőm ebben a kategóriában?


Magasság: 196cm

Testsúly: 106kg


Bírja ezt egyáltalán egy országúti kerékpár?!


2011. dec. 25. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:

"Bírja ezt egyáltalán egy országúti kerékpár?!"

Persze hogy bírja.


"Érdemes belevágni orszgúti kerékpározásba ekkora súllyal, vagy nincs jövőm ebben a kategóriában?"

Hogy érted azt, hogy nincs jövőd? Annak semmi akadálya, hogy saját kedvedre annyit kerékpározz, amennyit csak akarsz. Versenyezni meg ne akarj :) , nem az a sport lényege.

2011. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam a "nincs jövőm" részt, hogy ha nem bírná egy országúti kerékpár. Nemrég mondták nekem, hogy ha túrára még kicsit magpakolnám akkor nem bírna ki a gumi egy kátyút (azt is mondták, hogy magától a súlyomtól sem). Ezért kérdeztem meg újra. Egy Merida Ride 91 szerinted megfelel kezdésnek. Eddig montiztam, szóval óutiban nem vagyok otthon...
2011. dec. 25. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, elméletileg bírni kéne. Gyakorlatilag is fogja. Kezdésnek szerintem tökéletesen megfelel egy acél/alu vázas gép is.
2011. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagy önbizalmat adott ez most :) Esetleg te milyen gépet tudnál ajánlani?
2011. dec. 25. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Miazhogy, még szép! Meg bringázni sosem késő. Én 6-7 éve nyúzom ugyanazokat a Campagnolo felniket, 80 kg körüli vagyok, és amiket ezek a kerekek kaptak édesapám :) nem tojom össze magam, mikor lehajtok az aszfaltról :) Szóval alattad sem fog eltörni. Ha meg egy aszfaltkifagyásba belerongyolsz, akkor Fittipaldi alatt is meg fog nyekkenni.
2011. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Zoli. Te milyen bringát ajánlanál? Én egy Specialized Allez-t néztem, mert montizásból eredtő edzettségem van. (Úgy kb. 35-t kitekereg pár órán át). Jó lesz ez szerinted nekem?
2011. dec. 25. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:

ööö... nincs tippem, én darabokból kalapáltam össze. Érdeklődj az indexen is, ott komolyabb a forgalom:

[link]

2011. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, meglesz. Köszi! :) Ment a zöld kéz mindenkinek!
2011. dec. 26. 00:17
 9/10 z o l i ***** válasza:

bikemag aprón is érdemes körbenézni.

(az előttem szólókkal egyetértve, nyugodtan vágj bele)

2011. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egy csapattársam apukája 110 kilo és őis nyomja, igaz,hogy hamarabb kifárad de bírja őt az országuti rendesen. Amugy egy nagyobb kátyútól az 50kg-s ember alatt is defektes lesz a gumi.:)
2012. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!