Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boksz. Érdemes lenne belevágni?

Boksz. Érdemes lenne belevágni?

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani az állóképességemen, mert jelenleg elég puhány vagyok! Arra gondoltam, hogy elkezdek bokszórára járni. Vona Jánoshoz szeretnék majd menni. Heti hányszor érdemes edzésre járni, lányok is vannak az órákon?

Köszi a segítséget!:)

L/19


2011. márc. 3. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Érdemes - ha össze akarod töretni az arcodat, akkor mindenképpen!


Az állóképességet rendszeres kocogással is lehet javítani.

2011. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sz12 válasza:

Egy normális edzésen miért törnék össze az arcát??

Ez butaság!!!

Szerintem menj le az edzőhöz egyik órán és nézd meg, hogy, hogy van nála egy edzés majd kérdezd ki a véleményét.

Mond el neki, hogy te nem versenyszerűen szeretnél bokszolni, csak edzeni.

Szerintem heti 2-3 alkalom elég. De mindenki érzi magától, hogy bírja-e vagy sem.

2011. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kick-boxra jártam, remekül javítja az állóképességet és formálja a testet. Heti 2X jártam, többen is voltunk lányok.


27/N

2011. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem elrémíteni akarlak, de kb. fél év után télleg esélyes, hogy bármelyik edzésen "beverik az arcodat". Élőben láttam ilyeneket, én is jártam kickboxolni. De a te döntésed........
2011. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te úgy döntesz, hogy nem akarsz edzésen bunyózni, akkor azt egy normális edző megérti. Próbáld ki nyugodtan.
2011. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Mindenkit felpontoztam!:)
2011. márc. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!