Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lány vagyok, milyen színű...

Lány vagyok, milyen színű biciklit vegyek, szavazzatok?

Figyelt kérdés

ilyen színekben gondolkodok:


meggy piros:


[link]


ég kék: [link]


kicsit neon zöldes:


[link]


de ti is mondhattok színeket!


2012. jan. 13. 10:00
 1/5 anonim válasza:

Tényleg nem tudod még azt sem eldönteni hogy milyen bringát vetess magadnak? :O

Mondjuk olyat, ami neked tetszik.

Ha mindenki a bugyorózsaszínre szavaz, és te utálod azt a színt, akkor olyat fogsz venni?

2012. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Fremen- ***** válasza:

Szerintem nem érdemes feltűnő színű biciklit venni. Lényegében a szín mindegy, meg ízlés kérdése, de az árnyalat a fontos, így talán meggypiros. A rikító bringák messziről vonzzák a tolvajokat. Csak akkor vegyél ilyeneket, ha soha nem fogod lelakatolni sehol.

Milyen típust néztél ki magadnak?

2012. jan. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a típuson is még gondolkozok,de végülis hétvégi bicajozáshoz kellene, ami 30km-t is kibír egyhuzamba, mit ajánlatok?
2012. jan. 14. 11:30
 4/5 -Fremen- ***** válasza:

Több ilyen is van, az a tereptől függ, mi a jó neked, mire használod, ha nem csak úton mennél, és nem igazán tudod, mire akarod használni, mit vegyél, akkor egy általános merev hegyi megfelel.

Még BMXel is könnyedén lehet napi 30at tekerni, meg a kemping is kibírja, tehát ha elsősorban kényelmesebb és változatos terepen használható biciklit akarsz, akkor ilyesmi kell neked: [link]


Szerintem még az első teleszkóp is túlzás, ha nem tudod szerelni, vagy számolj rá a szervizelésre, valamint a 21 sebességes (elsőváltós)is csak plusz probléma szerintem.

2012. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bugyorózsaszínű legyen! a típus mindegy neked! :)
2012. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!