Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol kezdjem a down hill-ezést?

Hol kezdjem a down hill-ezést?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszik ez a sportág, és akár hobbi szinten is, de szeretném űzni... 14 éves vagyok, és igazándiból csak az alapokat szeretném elsajátítani, és az érdekelne, milyen védő felszerelést ajánlotok, és hogy hol gyakoroljak, esetleg valaki leírhatna nekem egy két technikát.

a válaszokat kösz!


2012. jan. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kell egy jó keró nem muszáj elsőnek dh keró csak amit tudsz kezelni majd ha már a keró hátráltak akkor kell cserélni

de elsőnek kel egy jó bukó (full-face-es mint a krosszmotorosoknak) térd és sípcsont védő. ez alap de ha van pénz akkor gerincvédő és könyökvédő majd ha komolyabban csinálod akkor vért

azt meg hogy hol hát hegyen ha az meg nincs akkor domb ugrató döntött kanyar és minél többet megpróbálni eljutni egy hegyre pl: tokaj pestnél normafa vagy jani hegy ahol van pálya vagy a kékesen de minden túristaút megteszi

2012. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia mi vagyunk 3-an akik csak ilyen hobbi szinten, de szoktunk menni le hegyről.

Voltunk már fenn Csóványoson. 1 nap volt az út fel, mert nem terveztük meg elég alaposan, és a legszarabb úton mentünk fel. Ott fenn aludtunk sátorban. Másnap meg zúztunk le.:)


Általában ilyen 1 napos túrákra megyünk a környéken: Naszály, Remete-barlang, Nagymaros kilátó, stb


Nem vagyunk profik, Merida bicikliink vannak. Technikánk sincs, tényleg csak hobbi inkább, meg egy jó, ingyenes program.


Mi vagyunk kettő 17 éves fiú és egy 18 éves lány. Jó társoság vagyunk, bevárjuk egymást. Főleg engem kell mondjuk. Én vagyok a lány. :)


Ha érdekel a dolog, néha csatlakozhatsz hozzánk. Felszerelésünk nincs, csak bukó.


Nyárra tervezünk Ausztriába túrát. Már nagyon várjuk. :)

2012. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 13:58 milyen keróitok vannak?

mi is szoktunk menni haverommal nekünk is meridánk van bár mi csak 1naposra

2012. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem egy Merida Matts Speed-em van.

Öcsémnek (17 éves) Merida TFS XC 800 - ez egy elég jó bicaj.

A haverunknak meg KTM van. Nem tudom pontosan milyen.


Ti hova szoktatok menni? Hány évesek vagytok? Milyen a bicótok? :)

2012. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi 16 évesek vagyunk voltunk a bükkbe túrázgatunk gyalok a mártába bükkbe tokajba és az alföldön is szoktunk kerózni debrecen környékén.

a haveromnak merida matts speed-je van rs dart 3 telóval

nekem pedig merida matts tfs trail 300-d amibe februárba jön a tora sl coil teló

2012. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!