Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok?...

P.R.tórium kérdése:

Milyen kerékpárt ajánlotok? (lent több info)

Figyelt kérdés
Most 115 kg. vagyok másfél hónap alatt leadtam 9 kg.ot melóbajáráshoz kellene, napi kb 25-30 km-re. De lehet több is lesz egy picit.
2012. febr. 9. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
napi 30 kilómétert sose fogsz bírni...
2012. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de hogy válaszoljak a kérdésre, mindennapos használatra országúti bicikli a legjobb 28 as kerékkel, azzal lehet kényelmesen 30 al menni bár nem tudom milyen kondiba vagy...

én mtb-vel városba 30 al megyek szinte mindig városon kívűl 23-26

2012. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel elég nehéz vagy ezért montit ajánlanék mert erősebb a vázuk,ez nálad döntő szempont kell,hogy legyen.A márkás bringákon van egy ajánlott bringa+bringás suly ezt minden képpen érdeklőddmeg.
2012. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Például valami ilyesmit:

[link]

2012. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló. Egy k***rva nagy bunkó vagy!


Én 121kg vagyok, 198cm magas. Egy nap tekerek 120km-ert. Miért ne bírná a 30-at valaki?


Kedves kérdező!


Mindenképpen egy MTB kell neked szerintem. Bár már egy Cross/Trekking is megbírna. Sőt, ez felelne meg neked a legjobban városba. Ha egy fixi elbírt engem 9 hónapon keresztül (Eladtam, és szinte semmit nem szervizeltem, csak 3 havonta centírozáson ment keresztül), akkor téged el fog ez bírni. Egyébként meg egy kicsivel régebbi évjáratú acélvázas outi is megtenné szerintem.


Bármennyit lehet kerékpározni, mert leküzdhetetlen akadály nincs, csak gyenge akarat létezik.

2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
8 éve már jártam rendszeresen kerékpárral ugyanide melózni, csak hát az évek... Akkor egy 26-os régi koszarvú csepel keróval (már nincs meg) de sajna a tegelye nem bírta a tempót.
2012. febr. 10. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló súllyal és távon egy Mongoose Tyax Elite-et (aluvázas monti, alsókategóriás első teló, mechanikus tárcsafék) nyúzok már egy éve (100e volt). Eleinte nekem is voltak kételyeim, fogok-e bírni ekkora távot, aztán úgy belejöttem, hogy nyáron elkezdtem túrázni is, volt, hogy egy nap alatt 100-200 km-t is bevállaltam. Ha most kéne bringát vennem, valszeg inkább egy trekkingre áldoznám a pénzt, bár nem bántam meg ezt sem, a kőbányai vacak, sínekkel szabdalt utakon jól jön a teló meg a széles kerék.
2012. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én montit ajánlok 100E körül,a gumikat egyböl cseréld defekt védelmes semi slicekre,városba,jó minőségü (kemény)földútra azok a legjobbak.például:schwalbe marathon plus
2012. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!