Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi alapján válasszak fixit?

Mi alapján válasszak fixit?

Figyelt kérdés
Milyen szempontok alapján válasszak ki egy fixit? Mit kell nézni? Mennyivel kell másabban választani a kerékpárt, mint mondjuk egy MTB-nél? Tudom, hogy építeni jobb lenne, de nincs sok időm az iskola mellett és járni is kell valamivel. Milyen bringát ajánlanátok alapnak? 100.000-ig kellene. Mit érdemes rajta cserélni? Koskormányt érdemes rátenni?
2012. márc. 2. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdő fixinek nem kell túl jó. Vegyél egy használtat 50 körül max. Azt próbálgatod meg alakítgatod kedvedre. Az hogy milyen kormányt raksz rá az tőled függ, hogy melyik jön be neked. Nekem keskeny egyenes kormány van rajta. Én azt jobban szeretem.

Ha kezdő fixis vagy akkor neked kell rá még elsőfék. Olyat vegyél amin van. Bár tehetsz is rá.

Meg az áttételt figyeld még. Mert az sem mindegy.

2012. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100ezer pont betakar egy mongoose maurice-t, az kezdetnek pont jó lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=didRvI6Tg30

2012. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó. A 2012-es Mauricen nem integrált a kormány?
2012. márc. 3. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a fixi szerintem egy akkora baromság, 100-ért már normális bicikli is kapsz. Gondold el nem tudod abbahagyni a tekerés, nem tudsz csak gurulmi, váltani, semmit, egy 30 éves nagymamabringa ezerszer fejlettebb, én ilyenért biztos nem adnék pénzt. Gondold át mégegyszer...
2012. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem láttam még a 2012-est...


előzőnek: flip flop agyról hallottál már? valóban hülyeség egy fixi pl városi közlekedésre, mert baromikönnyű, gyors, fürge, kevés alkatrész van rajta, nem hibásodik meg, könnyű és olcsó üzemben tartani, ráadásul használtan is tartja az árát...

2012. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazi fixiben nincs flip-flop állítólag, nem? Ezt olvastam valahol, bocsi akkor ha tévedtem.
2012. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!