Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpártúrára melyik hátizsák...

Kesedrek kérdése:

Kerékpártúrára melyik hátizsákot ajáltok a 4 közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szeretnék kérni egy kis segitséget.

Akarok vasárolni egy kerékpártúra hátizsákot.

Nem tom eldönteni hogy melyik legyen.

Szúrtam magamnak 4 féle , de anyira hasolitnak hogy mindegyik tetszik.

Na az lenne szó hogy max 1 nap turára kellene és nem akarok fölöslegesen cipelni egy nagyobb hátizsákot.

Tura holmi

Egy hosszú nadrág , Egy hosszú ujjú mez , 2 liter víztartály , fényképezőgép és szendvics bele fére simán?


Itt a hátizsák



1 - DEUTER RACE X

[link]


2 - DEUTER RACE X AIR

[link]


3 - DEUTER RACE EXP AIR

[link]


4 - Features – CUBE Backpack AMS 11

[link]

[link]



Köszönöm


2012. márc. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyiket se ajánlom, mert szerintem teljesen rossz a megközelítésed. Bringázás közben a hátizsák csak szenvedést okoz. A felsorolásból egyedül a fotógép igényel gondosabb kezelést, ehhez meg elég a fotóstáska. A többit vidd csomagtartón, semmi bajuk nem lesz és nem húzza több kiló egész nap a vállad.
2012. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Én a helyedben a csak a fényképezőgépet tartanám magamon (leginkább övtáskában, hacsak nem valami nagyobbacska, profi gépről van szó, ha egész kicsi, akkor pedig zsebbe is rakhatod), a többi tényleg menjen a csomagtartóra (vagy kosárba). Ha nem muszáj hátizsákot vinned biciklizéshez, akkor ne vigyél. Még az is jobb, ha a zsákot gumipókkal a csomagtartóra rögzíted.


Én újabban mindig telefonnal fényképezek (eddig se volt komoly fényképezőm), azt meg a kormánytáskába rakom, így övtáska se kell. A telefon talán nem olyan érzékeny, mint egy rendes fényképezőgép.

2012. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolókkal nem értek egyet, márcsak azért is, mert nem az volt a kérdés, hogy vigyen e táskát, hanem az, hogy melyiket vigye. Én a harmadikat választanám feketébe.


Ja és én is hordok magammal táskát bár én olykor direkt a + súly miatt mert így jobban kell dolgoznom:)

Gondolom ha meg tudná oldani a csomagtartóra való felrakást akkor nem vinne táskát, de pl nekem sincs a bicajomon semmi ahova tudnák rakni ilyen dolgokat így kénytelen vagyok táskával bicajozni, bár nem panaszkodom, mert nagyon szeretem a táskákat.

2012. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!