Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen túra hátizsákot...

Ki milyen túra hátizsákot ismer/ajánl/próbált már?! Nyáron elutazom, a repülőre max 23 kg-ot vihetek fel, és jobbnak látom hátizsákot venni, mint húzogatós bőröndöt, de nem vagyok otthon a témában.

Figyelt kérdés
... a neten már nézegettem, mindenhol literben van megadva az "űrtartalom", és nem tudom, hogy pl. 50 v 60 literest kellene venni?! nem tudom "átkonvertálni" a litert kg-ra :s Tapasztalat?!?! Köszönöm előre is!
2011. máj. 19. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

írd le mit akrsz vinni

van a hervisbe dechathlonba 50-60 literes táska ami erre elég de nem olyan jó minőségű

nekem a hervisből vett kilmanjaro táskám van 65l-es és jó már 1 éve pírja és 15e volt e körül vannak árba

de a www-mountex.hu honalapon vannak már komolyabb használatra valók 20e felett jóval

2011. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából a 23 kg nem túl sok. Az alapvetőket vinném: pl: hosszú és rövid ruhák, fehérneműk, 1-2 arckrém, naptej, törülköző, túracipő, szandál, rovarirtó, zseblámpa. Műszaki cikket abszolúte nem. A fényképezőgép nálam lesz, azt felviszem a repcsi board-jára.
2011. máj. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!