Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » SLIME KERÉKPÁR BELSŐ? (többi...

SLIME KERÉKPÁR BELSŐ? (többi lenn )

Figyelt kérdés
tapasztalatok ?vélemények ? használtatok már ilyet és ez , hogy működik folyadék folyamatosan kering benne és ha kilyukad ott tömít és szilárdul vagy mi ?
2012. márc. 8. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz nem a komplett belső, hanem a belsőbe beöntésre kerülő folyadékról van szó, de itt egy jó leírás: (a végeredmény ugyanaz, annyi, hogy itt neked kell a belsőbe tenned a folyadékot...)


[link]

2012. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Használok, összességében a véleményem pozitív. A tüskeszúrást eltömíti 1-2 perc alatt, de ha benne marad a tüsi, akkor nem mindig tudja, mert az folyamatosan cseszteti. Az ősz + télen kb 20 terepi belsőcserét spórolt meg a slime.

A feketeleves: a tömítés nem egy véglegesen odaforrt izé, hanem a nyomás alatti, a külsőben lévő belső lukait tömíti csak el, a szétnyílt lukat nem ragasztja össze. Nemrég külsőt cseréltem, és mindkét keréken ugyanaz volt: ha kivettem a belsőt, hirtelen szembesültem egy rakás zölden szivárgó lukkal, és már fel se tudtam pumpálni :( szóval ezeket be kellett foltoznom, de az előny, hogy nem a túrán kellett belsőt cserélnem :)

2012. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

akkor veszek slime belsőt , végül is annyiba kerül mint egy sima belső köszi a válaszokat !!!!

am ez az [link]

2012. márc. 10. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen gyártmányom van. A linken lévő gumiméretet ellenőrizted?
2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

őszintén! nem :D csak annyi hogy 26 de mi az a másik (1 3/8)az nem tom mi

nekem ami van gumi elöl 26X2,00 hátul 26x1,90 gumi van

2012. márc. 10. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Az átmérő hüvelykben. Persze lehet, hogy simán nyúlik ennyit.
2012. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az 590 Ft-s belső nekem fura. Egyébként az ilyen belső nem nyúlik annyit, hogy 2.0"-os gumiba is jó legyen. Ha mégis, annyira elvékonyodik az oldalfala, hogy bármikor szétdurranhat.

Egy slime belső 2500 Ft körül van, szóval érdemes utánakérdezni.

2012. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most hogy mondod lehet valami utánzat sz@r lesz ,mert ez [link] inkább tűnik eredetinek mint amit linkeltem elsőnek és ez jó (1,75-2,125) re
2012. márc. 11. 00:05
 9/9 A kérdező kommentje:
+ az első linkes az nem Autószelepes nekem meg az kell :)
2012. márc. 11. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!