Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Díszítő jellegű kérdés,...

Díszítő jellegű kérdés, szabad? =)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most kaptam egy új, felújításra várandó biciklit, amit szeretnék mintákkal kirajzolni. Nem szeretnék túlzásba esni, de nyilván hogy nézzen ki valahogy.

Fekete, vagy szürke alapra szeretnék "ráfirkálni" és rajzolni akár.

Mivel nem vagyok otthon ebben, ezért kértem segítséget hogy tudnátok e mintát ajánlani. Én elsősorban ilyen absztraktra gondoltam, de szívesen várok más ötletes is!

A bicikli egy 26os mountain bike.

[link]

a váza ilyen!

18/L


2012. márc. 11. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a virágokat kerüld el messziről. Esetleg ha nagyon szeretnél akkor egy ilyet [link] rá is festhetnél. Ez még azokon a határokon belül van, ami elfogadható.


Amúgy a helyedben megkeresnék valakit, aki airbrush festéssel foglalkozik. Ő tudna neked szerintem mintákat mutatni. A helyedben én a váz alsó csövének oldalára valami hosszúkás mintát festenék, felülre a nyeregcső környékére pedig egy névvel ellátott matrica.


Mondjuk én nem vagyok nő, de szerintem így egészen stílusos lenne.

2012. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!