Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit vigyek? (a kérdés rövid a...

Mit vigyek? (a kérdés rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

a családdal augusztusba körbe szeretnénk tekerni a balatont3nap alatt és szerintetek kihagytam valamit vagy nem?

bringák

sátor

bicikli utánfutó

szerszámok(fogó,villáskulcs,csavarhúzó stb)

alkatrészek (bowden,belső,csere láncszem,esetleg pedál ha eltörne)

kaja

ruhák(kevés)

papucs

cipő

telefon

töltő

tisztálkodás(törülköző,fogkefe,fogkrém,sampon tusfürdő)

felfújható matrac

sok víz

pénz

naptej

aki már körbe tekertekerték tőlük kérném a véleményüket az útról.


2011. júl. 16. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
pótbelsők/pumpa.
2011. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez természetes :) köszi,megfelejtkeztem róla
2011. júl. 16. 22:58
 3/9 anonim válasza:
Zseblámpa, én azt is vinnék! No meg egy-két gyógyszert, pl fejfájáscsillapítót, lázcsillapítót.
2011. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vigyél valami hordárt aki viszi ezt neked:D

én vinnék kést vagy valami bicskát túzgyujtó eszközöket ha sátoroztok, hálózsák, papírzsepi:D, térkép vagy gps, valamiféle kötél (ez tapasztalatból mondom hogy jó ha van) eseés esetére (nem esőesés) valami sebtapasz vagy kötözőszer, foltozókészlet ha esetleg több defekt lenne mint belső, láthatósági mellény naggyából ez jutott eszembe ha vmi még eszembejut akkor kiírom

amugy én szerszám pumpa lámpa kötél mellény nélkül még a boltba se megyek el szerintem fontosak lehetnek

2011. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

amugy ha annyira félted a pedált akkor vigyél mellé még egy első egy hátsókereket egy új hajtókart fékpofát fékkart váltókart ülést... nekem a bicajomon szinte minden volt már javítva vagy cserélve csak a pedál nem ugyhogy sztem az felesleges persze ha befér és van pót akkor vigyed, szerintem a telefon 3 nap alatt nem fog lemerülni ugyhogy töltő sem kell a sampon is fölösleges kibírod 3nap hajmosás nélkül vagy tusfürdővel történő hajmosással szerintem váltócipő is fölösleges bicajozás közbe 100%hogy nem megy szét a cipőd ha meg igen akkor ott a papucs vagy tekresz mezitláb...

ezeket csak azért írtam neked hogy ha akarod akkor így tudod csökkenteni a cipelendő holmi súlyát

még egy (szerintem jó tipp) a tusfürdőt töltsd át kicsi flakonba nem foglal annyi helyet és nem kell az egészet cipelni

a sok víz is fölösleges mert 1 óra alatt megmelgszik inkább vigyél egy 2.5liters flakont és ha elfogy akkor ugyis lesz alkalmad minimum óránként ujratölteni

2011. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a pedál télleg felesleges, reális hibákra érdemes rákészülni, nekem pártízezer km alatt a láncsatu is csak 2x kellett, na de akkor nagyon :) és ne viselj az úton hátizsákot! esetleg egy kis fényképezőt a hátadra, de nehezebbet ne.
2011. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit érdemes vinni:

-Kerékleszedő

-Pumpa

-Pótbelső vagy ragasztó

-Szerszámok

-Csereláncszem

-Olaj(nekem 1-2 alkalommal jól jött)

-Elsősegélycsomag


Vízzel mindenképpen úgy számoljatok, hogy 1 óránként fél liter. Lehetőleg ne legyen szénsavas, hanem sima víz.

És próbáljatok olyan kaját vinni amiben sok energia van. Ilyeneket egy-egy bringás üzletben is lehet venni.


Egy térkép.


Egyébként amit leírtál abból kimaradhat a pedál. Azt érdemes indulás előtt alaposan megnézni, hogy nem e sérült valahol. Esetleg ruhából érdemes többet vinni, vihar esetére...Ja meg egy hordár aki ezt mind viszi :)

2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyetek lakatot. Amúgy ha az előző 200 km-en nem jött elő hibája a biciklidnek, akkor valószínűleg most sem fog - a defektjavítón, csavarhúzón (nekem átfordíthatós van, az egyik vége sima, a másik kereszt), legfontosabb imbuszkulcsokon kívül nem kell szerszám. Ha valami új alkatrész van a bringádon, akkor ahhoz vigyél.
2011. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2 válaszolónak :köszönöm azt is felírtam a listára

3 v. :nem kell hordár :D annak van az utánfutó a bicóra :). bicska lesz , kötél is, gps a mobilba van, a kötszert és a sebtapaszt is felírtam a listámra, a láthatósági mellény is lesz, a szerszámokat és a foltozószett és a pumpa a városba is mindig velem van szóval azt is viszem

4 v. :a pedált azért éreztem fontosnak mert tört már le és nem lenne jó ha az út közbe elhagynám de azóta beszereztem egy alu cserélhető szegecses pedált.rosszul írtam mert csak egy cipőt viszek azt ami a lábamon lesz és a tusfürdőmre az van írva hogy hajra is jó tehát azt viszem és át lesz töltve kisebbe és a vizet is úgy értettem hogy viszek egy flakont és majd megtöltöm.a telefon töltését úgy gondoltam hogy kölcsönkérek egy univerzális napelemes töltőt és azzal telókat tudom majd tölteni és nem nagyon jó az akkuja ezért kell meg mert a gps is szívja az akkut

5 v. : táska nemis lesz mert ott a utánfutó és a fényképezni ott a teló

6 V. : amiket leírtál az mind hasznos és kellhet is szóval azokat is felírtam . láttam más honlapokon is hogy sok vizet kell inni és energiában gazdag kaját kell enni . látom nagyon fontosnak tartjátok hogy vigyek hordárt is :)

7 v. :a lezárót is viszem magammal ,már mentünk pár próbakört és nem lett semmi baj szóval remélem nem is lesz :) , kell villáskulcs is mert az egyik bicikli nem gyors záras


Mindenkinek köszönöm a válaszát mert sokat segítettetek,és ment a zöld kész.

2011. júl. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!