Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik még olyan kerékpár...

Létezik még olyan kerékpár ami megfizethető árú és nem hulladék alkatrészekből van?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem egy 50ezer Ft-os Altrix ATX 100 bicajt és nem telt el hónap hogy ne lett volna valami baja. A legfelháborítóbb, hogy recsegett a kormány, szétszereltem és 2db csapágygolyó széttörten esett ki a csapágykosárból. Azt láttam, hogy egy vacak fémet egy kemény acél burok vett körül. Már a csapágygolyókon is spórolnak. A legtöbb alkatrész 3évig bírta.
2012. márc. 14. 23:12
 1/5 anonim válasza:

Tesóm kb. 5 éve vagy még régebben vett egy szarnak mondott Neuzer nem tudom milyen típusú bicajt. 70-80 ezer volt az ára, erősített felni frankó terep gumi, v fék elöl teleszkóp és vastag váz. A szervizbe eddig csak azért kellett vinni mert lusta volt gumit és féket cserélni.

Én most vettem a héten egy ammaco sabotage nevű biciklit, remélem ez is ilyen jó lesz.

2012. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja bocs... kérdésedre válaszolva, biztos létezik, csak az a lényeg, hogy hol veszed és kitől. Normális bicikliboltba kell olyan eladóktól akiknek a biciklizés az élete és ők majd elmondják mi az ami ár/érték arányba megéri. Ha régen tudtak rendes biciklit gyártani, nem hiszem, h mára elfelejtettek volna. Kerülni kell a tesco-t meg a hasonló akciókat. Ezeket a szervizek se szeretik
2012. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
thx. Ezt a bicajt is a helyi kerékpár-guru üzletében vettem, több száz bicaj, 20-30év tapasztalatuk van, de az alkatrész minősége sajnos nem tőlük függ. Köszi a válaszokat!
2012. márc. 15. 15:56
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ez az alsó kategória. Itt nem igazán fér bele a minőségi alkatrész. És semmi nem tart örökké -ma már pláne nem; mindent élettartamra terveznek (planned obsolence) -és ez elég rövid szokott lenni...
2012. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Intersportban vettem két éve egy genesis grab-ot azóta uj gumi kellet rá meg a hajtókat cseréltem egy erősebbre. 80e volt és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2012. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!