Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ciki 20-on évesen nem tudni...

Ciki 20-on évesen nem tudni bicajozni? És ismertek olyant aki nem tud bringázni?

Figyelt kérdés

Mondjuk mert rossz a szeme, és szédül, nem jó az egyensúlyérzéke stb

És mért zavaróbb ez mintha nem tudnál úszni? Esetleg az emberek többsége inkább bicajozni tud mint úszni? Csajoknak jobban elnézik, mint pasik esetében?


2009. jún. 14. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki.

Egyébként én azt vettem észre hogy úszni kevesebben tudnak mint bicajozni,én még nem is hallottam olyat hogy vki ne tudjon..:O(ez nem sértés!)

Én nem nézem el a csajnak jobban mint a pasinak.

Itt az ideje hogy megtanulj!

2009. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem az.

igaz én meg 16 évesen nem tok görkorizni.

2009. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%
Nem ciki. Én megtanultam anno bicajozni és azóta sem ültem rajta. Munkatársam 35 éves férfi és nem tud biciklizni. Szóval nem ciki.
2009. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kiskoromban kis bicajon tudtam menni, nekem az akkor nagy volt :) azóta meg nem gyakoroltam, de cikinek tartottam 10 en x évesen gyakorolni és bénázni, inkább nem foglalkoztam vele, de érzem is hogy szédülök, mert rossz az egyik szemem. Ha vezetni nem engednének e miatt akkor elvileg bicajjal közlekedni sem forgalomban.

Amúgy maga az úszás hiányát nknél elfogadottabbnak tartják, pasiknál ritkább, de szerintem az sem ciki, tesómék se tudnak nagyon úszni, pedig fiúk és nagyok már, volt pasim se.

Igaz nekem nem is nagyon volt bringám, a görkori azért nem fura, mert soha nem volt korim, mégcsak ki sem próbáltam soha, az olyan mnitha valaki jégkorizni nem tud, vagy sielni, az amugyis ritkább, olyan mnit al ovaglás, aki nem olyan helyen nől fel, az eleve adott h kevesebbet gyakorolja.

Amúgy anyukám se tudott soha bicajozni, meg a szomszéd néni sem, ő mesélte. Mindigis féltem az esésektől :)

2009. jún. 14. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam tv ben hogy a Pokrivtság Móni is a sztár a háználban tanult meg bringázni úgy ahogy, pedig volt már vagy 25 éves, csak úgy ő volt a meglepi vendég és eltöltött náluk pár napot.
2009. jún. 14. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemciki... Én 16 évesen tanultam meg :D

Most pedig évi 9-10 ezer km-t tekerek és 25 vagyok

2009. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mindenkélppen igen! a többi rajtad múlik!
2010. máj. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem ciki egyáltalán! ha nem vagy rászorulva,hogy bringázz akkor sztem nincs gondd!Ha meg nagyon zavar akkor tanulj meg:)Én nemtudok olyan embert mondani neked aki nemtud bringázni:D
2010. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én igen, az anyám, meg a szomszéd néni sem tudott sosem, meg a Pokrivtsák Mónika sem
2010. máj. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!