Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudom szerelni a mostani...

Tudom szerelni a mostani kerékpár láncokat otthon házilag? Csak, mert ugye nincs rajtuk patentszem. Össze lehet úgy rakni, hogy ne jöjjön szét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyen szerszám segítségével összetudod tenni és szét is szedheted.

2012. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

De ha nincs láncprésed, akkor egy kalapács és tüske segítségével is meg lehet oldani...

De ha nem bízol benne, akkor lehet kapni ezekhez a láncokhoz is patentszemet (a hagyományos, egysebishez való nem jó!) és azzal összerakod.

2012. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 claidheamohmor ***** válasza:
Én is inkább a láncprést ajánlom, mert valóban lehet szeggel-kalapáccsal is bontani, de nem éri meg a kínlódást. Egy ilyen szerszám egy-két ezer forint, és valószínűleg egy életen át kiszolgál. Ez például tök átlagos, ettől csicsásabb/drágább általában felesleges: [link]
2012. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!