Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen fúrófejjel tudom...

Milyen fúrófejjel tudom kiszedni az szét ment fejű imbusz csavart?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én már csináltam ilyesmit.Van egy 30000/ford.minicsiszolóm,abba befogtam egy 20mm átméröjű vágókorongot.CSiszoltam bele két keresztnútot,és pillanatokon belül kicsavartam egy keresztes végű csavarhúzóval.
2012. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Igazat adok a 2 előttem szólónak.

2-vel kiegészítem:

Mekkora a csavar átmérője és a fejből mennyi áll ki, és milyen kényes az alkatrész, amit a csavar rögzít; tehát mennyire szabad belemenni a flexszel ??

Történet: Az Astrámból ki kellett csavarozni az övfeszítőt, de akkora Torx - kulcs nem volt a környéken. Elég nagy volt a fej, ráhegesztettem egy 5 centis 8 mm átmérőjű köracélt, és erőfogóval kihajtottam. Visszafelé: Mivel a Torx-lyuk a hegesztéskor nem sérült, azt OK le tudtam vágni-csiszolni. A menetet kicsit megütöttem, hogy szorosabb legyen, rugósalátét, hogy meg se induljon ! És kész !!

Tehát: attól függ, hogy mekkora a fej, mennyi áll ki, és mi van körülötte ?

2012. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Törőcsik András válasza:
Ha tudsz hegeszteni akkor egy nagyobb átmérőjű anyát hegesszél az imbusz fejre és miután a csavar ki hűlt a tömböt melegítve, csillag kulcsal próbáld óvatosan ki hajtani a csavart.Sok sikert.
2012. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hangszoros válasza:

A tört csavar kihajtóhoz: Bele kell fúrni, és menethajtóvassal tekerni

Többször bejött, a balos fúró! Jó harapósra kell köszörülni!!!

2012. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!