Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpárnyergek közül...

A kerékpárnyergek közül melyik a legjobb, legkényelmesebb?

Figyelt kérdés
(bőr,carbon,műanyag,szivacsos) Nektek melyik vált be a legjobban? Izzadás szempontból is.

2012. ápr. 4. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szivacsossal én már 7 éve megvagyok elégedve. Igaz 7000-ft volt, de elég kényelmes és tartós.
2012. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az izzadást felszívja, nem lesz büdös?
2012. ápr. 5. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő nadrág van rajtad akkor nem marad nyoma.
2012. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, mert nagyon kényelmetlen a nyergem még rövidebb távon is. Nem tudom milyen, valami bőrszerű borítása van, alatta meg egy kis réteg szivacsos dolog, de sokkal keményebb, mint az előző biciklimen volt. Szerintem az a jó fajta, ami minél nagyobb és puhább szivacsréteggel rendelkezik, az enyémen műbőr borítás volt. Állítólag hosszabb utakhoz az jó, ha nem széles, de úgy meg a gátizmot meg a nemiszervet nyomja szét... Láttam nagyon széles, magasra párnázott, rugós fajtákat is, egyszer ki akarok próbálni egyet.

Ja, és fontos a súlyelosztás is, de ne hagyjátok magatokat rábeszélni egy másik biciklire, az nem oldja meg a nyereg kérdését.

2012. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 claidheamohmor ***** válasza:
itt egy jó cikk: [link] , itt sem írnak hülyeségeket: [link] .
2012. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 claidheamohmor ***** válasza:
egyébként a legtöbb nyereg műbőr, vagy valamilyen szintetikus borítással rendelkezik - valódi a bőr borzasztó drága, és nem szívják fel az izzadságot. Izzadni meg inkább a homlokod fog, a hónod alja, meg a hátad a gerinced mentén, nyaktól lefelé, és onnan becsorog a... és azt az alsóneműd felszívja :)ajánlom a biciklis ruházatot, a speciálisan szövött műszálas cuccokba nem rohadsz úgy bele, mint a pamutba, mert a nedvesség hamarabb elpárolog.
2012. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak én valahogy nem kedvelem a nagyon véköny bringás nacit.
2012. ápr. 8. 20:17
 8/11 anonim válasza:
Én sem fogok cicanadrágot húzni, de tény, hogy a poliészter jobban ereszti a vizet. Egyébként meg alkatfüggő, ki mennyire izzadós. Sikerült azóta találni valamit?
2012. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én eléggé izzadós típus vagyok, mondjuk nyáron a 30 fokban ki nem izzad ugye. :D Még nem tudtam dönteni milyet vegyek majd, egyébként nyárra új kerékpárt szeretnék venni, de gondolom a mostani bringáknál már, azért figyelnek az ülés minőségére is nem?
2012. ápr. 10. 12:35
 10/11 anonim válasza:

nem tudom, egyszerűbb lenne ha végigjárnád a biciklisboltokat véleményekért.

vagy utánanézhetsz a specialized body geometry videóknak, ami segít megérteni a dolgot. csakhogy ott már a pénztárca is számít.

2012. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!