Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon általános a kérdés, és csak egy valamivel lehet rá válaszolni: sportolj sokat.

Ez meg is van. Vagy is úgy értem, hogy szoktam futni otthon. Mindennap 20 percet. De nem tudom, hogy ez elég e, vagy e mellé csináljak valami erősítő gyakorlatokat is. Úgy hallottam, hogy pl. a hasülés nem fogyaszt, csak erősíti a hasizmot. Én pedig fogyni szeretnék úgy legalább kb. 5-6 kilót legfőképpen hasból, de fenékből sem ártana. Szóval tudtok ajánlani valamit? Egyébként nem eszek édességeket, és csak vizet iszok, szóval az étkezéssel nincs baj, de fogyókúrázni meg nem akarok, szerintem az nem egészséges, főleg ebben a korban.

Szóval tudtok ajánlani valamit? Gondolom ilyen aerobikos módszer lenne a jó, viszont nem tudom, hogy melyik.


2012. ápr. 13. 15:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként 14 éves vagyok és lány
2012. ápr. 13. 15:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell és aerob edzés. Ez lehet kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, stb. Heti min. 3-4-szer menjen 40-50 perc.

A diéta pedig nem drasztikus fogyókúrát jelent, hanem azt, hogy megemeled a fehérjebeviteled 3g*testtömeg kg-ra és csökkented a szénhidrátot kb 2g*testtömeg kg-ra.

A felüléssel tényleg nem megy le a zsír, mert nincs helyi zsírégetés.:)

2012. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!