Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 14 évesen 2 nap alatt 120...

14 évesen 2 nap alatt 120 km-t tekereni az jó eredmény?

Figyelt kérdés
Egyik nap egy kb. 60 km-es távot 200 m-es szintkülönbséggel, tettem meg ( 2 óra 10 perc alatt). Másnap Edelényből a szlovák határig, és vissza egy félórás pihenővel 80 km-t tekertem. Szerintetek ez jó ahoz képest hogy 14 éves vagyok?

2012. ápr. 19. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy nap alatt tettem meg ezt a távot, én is 14 éves vagyok. Nem tudom, hogy neked milyen bringád van, nekem MTB. Összidőt tudnál írni? Nekem 4 óra 13perc volt.
2012. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is MTB-m van (50000 ft alatti), de mondjuk olyan 5 és fél órát tekertem. De közben megáltan fagyizni is. Majd jövőhéten mennék megint, de már van sebességmérőm.
2012. ápr. 19. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. Az elég jó. Nekem mondjuk kicsivel komolyabb MTB van, de nem az a csúcskategória. Jelenleg országútira gyűjtök. Szlovák határnál pontosan merre felé mentél fel? Csak mert én Szlovákiában élek.
2012. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brain Storming ***** válasza:

"Veteránként" (39 éves, 4-6000 km/év) én inkább úgy fogalmaznék, h kivételesen jó eredmény, pláne a 30 km/h-hoz közeli átlaggal! Ez a teljesítmény arra utal, h igen jól fejlett tüdőd és vérkeringésed van, amit érdemes fejleszteni! Azonban ha ezt a teljesítményt pusztán csak megtartod, akkor kiváló egészségben fogsz elélni akár 100 évig is! :)


Ha beszerzel egy országútit, akkor sztem már most érdemes elindulni amatőr versenyeken, hogy kipróbáld magad mezőnyben és másokkal versengve. Sztem jó esélyed van a korosztályodban.

2012. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a nyáron ha gyűjtök egy kis pénzt, van itthon egy 20 éves rosz állapotban lévő országúti. Majd azzel lehet kezdek valamit. Egyébként csak a határig mentem el (hídvégardótól nem messze, meg asszem torna, meg szádelő van ott), és vissza.
2012. ápr. 20. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó, nekem a 60 km kb. négy óra alatt van meg:) pedig én már 36 vagyok (meg nő, de az mellékes.)
2012. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vigyázz a térdeidre.

Fiatal koromban én is sokat tekertem,sajnos már nem bírják a térdeim.

2012. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez jó idő

de!! 60+80?

2012. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!