Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Aszfaltra ill. erdőben való...

Aszfaltra ill. erdőben való tekerésre alkalmas kerékpár?

Figyelt kérdés

Schwinn Csepel Magnum -ot néztem ki erre a célra. Véleményetek szerint ez a bringa egyaránt megállja a helyét mind két területen? Érdekelne még, hogy mennyire strapa bíróak ez a márka, tapasztalatok valakinek?


pontosabban ez lenne az: [link]



2012. ápr. 21. 19:50
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:

A lakótársamnak volt ilyen, míg fel nem törték a pincéjét. Az övé persze nem tárcsás, hanem v-fékes volt. Jóárasítottan vette egy bicikliboltban. Alapvetően korrekt merev aluváz, hoki első teleszkóp, olcsó alkatrészek, műanyag pedál. Az általad linkelt példány belépőszintű alkatrészekkel rendelkezik, a teleszkópról a vélemények általában jók (olcsóságához képest), a váltóról egyöntetűen rosszak. Alapjában véve nekem az a bajom, hogy elég szedett-vetett az alkatrészlista, ami beállítási problémákban nyilvánulhat meg. Én a 80-at sokallom érte, bár a teszkós szarokhoz képest magasan jó :) Kezdő bringának jó lehet, pláne, ha később kicseréled a hajtást meg a váltást :D

60-65000-nél többet nem adnék érte, mert tudom magamról, hogy előbb-utóbb kidobálnám a fele alkatrészhalmazt, hogy jobbra cseréljem... de ez csak az én véleményem. Remélem, más is ír erről, mert kezd érdekelni, ki mit gondol :)


Összesítve: aszfalton megállja a helyét. Erdőben is, ha nem gyilkolod meg nagyon, ugrálni, meg DH-zni inkább nem kéne vele. Tetszik a váz, főleg a kék :) És még egyszer: az árát sokallom (pedig az atyaúristen minden pénzét el bírnám költeni biciklire).

2012. ápr. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 claidheamohmor ***** válasza:

ja, a mechanikus tárcsafékről, ami ezen van nem tudok nyilatkozni, de ahogy látom, ugyanezt v-fékkel a csepel webboltban 61-ért adják, és ha mégis mindenáron ki akarsz dobni némi pénzt olcsó mechanikus tárcsafékre, azt a +20-at utána is ráköltheted :P

Szerintem.

2012. ápr. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Esetleg hasonlo ar kategoriaban valami nem muanyagokkal teli bringat tudnatok ajanlani, linkelni?
2012. ápr. 22. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!