Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Baj, ha a kerékpár első és...

Baj, ha a kerékpár első és hátsó gumiköpenye között 9 mm szélesség az eltérés?

Figyelt kérdés

Van egy Herkules agyváltós tracking kerékpárom, az első és hátsó keréken 28 x 700C méretű gumiköpeny volt. (Használtan vettem.)

Az első kerék helyett építettem egy agydinamós, dupla alufelnis kereket 28 x 700C mérettel, a hátsót egyenlőre nincs időm újrafűzni, viszont észrevettem hogy a 28-as méret nem passzol rá.

a felnihez. Most vettem egy márkás 37 x 700C gumiköpenyt a hátsó kerékre, nem tudom ez szabálytalan dolog-e, azonkívül hogy kicsit furán néz ki, de azt bevállalom,

legalább kcsit egyedi bringa lett.


2012. ápr. 26. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, láttam már nem egy bringát, amin más szélességű külső volt elöl, mint hátul.
2012. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtató.
2012. ápr. 26. 20:28
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Miért lenne baj? Akár az egyiken 23mm-es outi, a másikon 2,25"-os 29er külső is lehet. MTB-knél elég elterjedt, hogy a két kerékre nem egyforma külsőt szerelnek...
2012. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!