Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Igaz, hogy a teleszkóp elnyeli...

Igaz, hogy a teleszkóp elnyeli a tekerésem egy részét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 16:53
 1/4 danman válasza:
Igen, de nem számottevően. Mondjuk ha versenyzel, akkor ne használj teleszkópot, de egyébként tényleg nem sok energia veszik kárba. Ha nagyon zavar, akkor állítsd keményebbre, úgy még kevésbé nyeli el az energiát.
2012. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jobb minőségű nem annyira de azért több energia elmegy , mint egy merev vázon. A gagyi Olcsó szarok meg aztán pláne elnyelik.
2012. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, elenyészően, de rendes össztelósnál, ami elöl-hátul 130+mm rugóúttal bír, már azért hintázhat felfelé tekerésnél. Szerintem pont, hogy a gagyi olcsó szarok nem pogóznak, mert nagyon gagyi zsíros kenésűek és iszonyat érzéketlenek, erre még rátesz a darabosan mozgásuk is.
2012. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De elnyeli a szar jobban! Nekem volt ilyen auchanos "bicajom" az első teleszkóp nem nyelte el , mert nem is működött egyáltalán. A hátsó rugós tagot hiába állítottam keményebbre akkor is ugyanolyan pattogós maradt . Nem is lehetett vele felvenni egy kényelmes tempót.
2012. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!