Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Duplavállas teleszkóp helyére...

Duplavállas teleszkóp helyére normál?

Figyelt kérdés
nemrég vásároltam egy használt kerékpárt duplavállas teló van benne de elég bóvli és szeretném egy jobbra cserélni. ennek a helyére nem lehet normál telót betenni?
2012. máj. 9. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem annyira gány, hogy körbehegesztik a nyakcsőre a vállait (sajnos ilyen is van) akkor minden további nélkül. Mivel írtad, hogy bóvli, valószínűleg nem nagy rugóúttal rendelkezhet, egy sima szimplavállas villa még talán magasabbra is emeli a bringát. Nyakcső átmérőjére figyelj.
2012. máj. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem kókányolt bringa ez egy régebbi Mali Python amúgy egy Sr suntour telóval de nagyon kotyog a telószár gondlom ezzel nem sok mindent lehet már kezdeni. köszi akkor nézek bele majd egy "sima" telót.
2012. máj. 15. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a szár kotyog, lehet érdemes a forgalmazónál (Mali?) utánakérdezni becsúszóperselynek (max 10e Ft szervízköltséggel) bár nem tudom milyen suntour villa, most hirtelen csak az a nagy rux triple rémlik.
2012. máj. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem ez nem ilyen komoly teló :D csak ilyen 10-15 körüli lehet max de talán még annyi sem. de gyárilag ilyen duplavállas. 15 körüli telóban gondolkodom de szimplában te mit ajánlasz? használtat ennyiért vagy 15 körül lehet új suntourokat kapni szerintem nekem az elég lenne
2012. máj. 16. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
16e Ft-ért már ki lehet fogni új Suntour XCR-eket, az már szerintem nem rossz. Vagy használt RS Dartokat lehet ennyiért találni. Én az XCR-t próbálnám ki, könnyebb, vastagabb a becsúszója, talán szebben is mozognak, mint az olcsóbb RSek. Testbike.hu-n vagy Bikemag fórumon lehet olvasni további véleményeket.
2012. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi én is erre a tipusra gondoltam, mentek a zöld kezek :)
2012. máj. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!