Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem tudom merre menni bicikliz...

Nem tudom merre menni biciklizni, már unom a kis falumat, merre menjek?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakok, és már töviről hegyire ismerem, állandóan tekerek napi 2 órát, de már unom a faluban tekerést...egy nagyobb város 10 km-re van tőlünk, de egyedül nem mernék neki vágni, társaságom nincs...:/

Mit ajánlotok?



2012. máj. 20. 10:14
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibáért, *nem tudok merre menni...
2012. máj. 20. 10:15
 2/9 anonim ***** válasza:
hová valosi vagy
2012. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát eddig egy néhány kilométeres sugarú körben mozogtál?

A következőt ajánlom: kitekersz a falu szélére, és ha nem találsz egy "Innen tilos továbbtekerni!" feliratú táblát, akkor beleveted magad a dűlőutak világába.

Előtte felpakolsz kaját, sok innivalót, gumit, pár szerszámot, napolajat és hajrá :)

Készülhetsz a neten turkálva is, biztos van pár látnivaló a környéken, meg a gugli maps/bing maps légifotókon is nézelődj előtte.

2012. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyírteleki vagyok, a legközelebbi város 10km-re van, de egyedül nem lesz unalmas olyan távot megtenni? :) igen, eddig csak a faluban tekertem :DD
2012. máj. 20. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:

10 km Sóstó is, akkor csak egy darabig kell a 38-ason menni, onnan kis utcákon, szerintem egy óra alatt ott vagy és nem olyan unalmas.

Ha meg úgy érzed, hogy kezded megunni, visszafordulsz és kész!

Egyébként nincs senki az ismerőseid között, akik szeretnek biciklizni?

2012. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10km az fél óra alatt megvan...Egyébként meg ha nagyon unatkozol akkor hallgass zenét. De csak az egyik füledben legyen fülhallgató!
2012. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van egy barátnőm, vele szoktam tekerni néha, de a szülei nem engedik el nagy távolságra, főleg nem Nyíregyre.:( De a hétvégén megpróbálkozok egyedül is, remélem jól fogom érezni magam! :)
2012. máj. 21. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyírtelekről be kell biciklizni szépen Nyíregyházára, azért az nem akkora távolság! Én már többször ki is sétáltam a tescotol Nyírtelekre, sima. Esetleg hosszabb túrát szervezhetsz Nyírtelekről - Sóstóra, esetleg ha elég erőt érzel magadban, akkor Tokajba! Vagy egyszerüen vonattal/busszal elmész Tokajba ott előszeded a bicajt és mehet, szép a hegy ilyenkor, naponta járok el arra.
2012. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a tippet. :)
2012. máj. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!