Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fordult velem a világ egy...

Fordult velem a világ egy nagyot,20 évesen akarok BMX-ezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg, 20 éves csaj vagyok, hátam mögött kb. 2 év semmit tevéssel. Kicsit padlóra küldött az életem... Előtte durván Judoztam, úsztam, bicikliztem, de inkább dirt stílusban, sose voltam lányos lány... de a BMX sosem érdekelt, viszont most fordult velem a világ. Céljaim lettek, sose tanultam de most még azt is el kezdtem. Okos, képzett ember akarok lenni, és szívesen BMX-eznék. Nem is tudom honnan jött ez az ötletem... de nem tudom, kiröhögnének e, ha valaki 20 évesen, jelzem komolyan érdeklődésből ( nem divat miatt ) adja a fejét ilyen sportra. Mellesleg, jól át mozgat, szerintem formába hozna újra. Bár más bicóm nem lenne, a többit tönkre vágtam és csesztem megjavítani. :P Boltba is azzal járnák, sőt suliba is. Tudjátok, nem kell nekem a BKV.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, de trollok ne írjanak, nem jövök ki jól a fajtámmal. :P



#kerékpár #BMX #bicikli #canga kezdő
2012. máj. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy ki mit szól hozzá? ha te örömödet leled benne, akkor csináld.
2012. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha bmx-ezni szeretnél bmx-ezz! Minden lányt szívesen látnak egy bmx pályán :D egyébként ismerek nálad idősebbet aki nem rég kezdte és nem nézték ki a pályáról. Az meg külön jó, hogy céljaid vannak szóval mindent bele :)
2012. máj. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22 évesen igaz a másik nem képviseltjeként én is ezen gondolkodok. Bár nekem olyan dilemmám van, hogy 90 kg vagyok (nem háj :P ) és ezzel a súllyal h bírna a bmx. No meg mikor megyek el a pálya mellett csak tízen éves lenyalt hajú, ropi gyerekeket látok csak bmxezni.


Akinek nem inge ne vegye magára, nem sértésnek szántam a ropizást.

2012. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az úszás, és a Judó, meg a sok másik sport amit váltogattam engem is felépített rendesen, jóval kevesebbnek tűnök mint ahány kiló vagyok alapból. :P Bár azért NKD-s úszónő szindrómám sincsen, de nem nagyon találkoztam még magamnál erősebb nővel. És igen, az ilyen 14 éves, ropi, hormon zavaros gyerekek engem is aggasztanak.


Szerintem, bele vágok ebbe is, most még meg tehetem de később már nem hiszem.

2012. máj. 22. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!