Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés szemüvegben, de...

456465 kérdése:

Biciklizés szemüvegben, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokat szoktam biciklizni, és eddig nem bicikliztem szemüvegben (pedig már több éve szemüveges vagyok), de egy pár hete elkezdtem, mivel nagyon zavart. Most látok is meg minden, csak egy baj van, féltem a szemüveget, nehogy felverődjön rá valami kavics vagy bármi ami kárt okozhatna benne. Erre kérnék segítséget, tippeket, hogy hogyan tudnám ezt mellőzni!

2012. máj. 25. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Rudy Project

Vannak olyan bringás szemüvegei, amelyikbe be lehet tenni dioptriásat. Nézz utána!

2012. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem én már túl vagyok 20000 kilométeren túlnyomórészt szemüvegben, estem is jó párszor, semmi baja nem volt. A kontaktlencsét jobban kell félteni :)
2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linkoln ***** válasza:
94%

Az jobb a a kavics a szemedben landol? :D

Amugy nem repkednek a kavicsok a szemed felé, azok hátrafelé repkednek, meg a vázadnak.

Ha esetleg valami nyitott tetejű sóderszállító kamion szembejön veled százzal, akkor nézz el oldalra.. :D

De egyébként tényleg ahogy írták az utóbb, van megoldás.

2012. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gugliba sportszemüveg
2012. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azon is gondolkodtam, hogy veszek valami síszemüveget hogy az védje...
2012. máj. 26. 11:22
 6/9 claidheamohmor ***** válasza:
Én is szemüvegben tekerek hosszú évek óta, ettől nem lett sosem baja. Nagyobb esőben zavar néha, hogy nincs rajta ablaktörlő, de ennyi :D
2012. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, esőben a simlis sapka alapkövetelmény, ilyen célra van is a táskámban egy összehajtott baseballsapka.
2012. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Semmi okod az izgalomra. Mibaja lehetne??:D Gondolom vagy már olyan rutinos, hogy nem esel szemre... XD :))n Attól meg, hogy valami muslica vagy koszmosz rajta landol, no problem, le lehet törölni.:)
2012. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!