Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Repedt kerékagy. Lehet komolya...

Repedt kerékagy. Lehet komolyabb baj belőle? (lent)

Figyelt kérdés

Ma tettem rendbe a biciklim első kerékcsapágyát, mert 30 fölött zúgott és nyikorgott. Golyókat cseréltem benne és mivel az agy belseje rozsdás volt, ezért fényesre csiszoltam és az egyik oldalon találtam egy repedést, ami nem ér körbe, csak kb 2 cm-nyi íven van.

Ha esetleg körbe repedne, akkor baj lenne belőle, vagy nem érezném, mert a csavarok megfogják?


Tehát ez az agynak az a része, amiben a golyóskosár van.


2012. máj. 29. 19:20
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
mindenképp csere. Az agyperem nagy terhelésnek van kitéve -és nem tudhatod, a küllők mikor és hova fogják elrántani...
2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Közbe kísérleteztem és rájöttem, hogy az az alkatrész, ami meg van repedve, az kivehető, csak épp bele van préselve az agyba, de van egy biciklironcsom, amibe teljesen jó a csapágy, annyira nem is volt rozsdás mint az enyémbe, már ki is vettem belőle, kicserélem a repedttel, aztán majd meglátom mi lesz.
2012. máj. 30. 17:54
 3/3 anonim válasza:
Cseréld ki, mielőtt komoly kárt okozna.
2012. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!