Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringát vásároljak?

Milyen bringát vásároljak?

Figyelt kérdés
Leginkább betonon használnám, de erdőben is közlekednék illetve terepen. Hallottam olyanról, aminek a külsője cserélhető, tehát ha erdőbe megyek akkor rárakom a vastag gumit, ha csak a városba akkor meg a vékonyabbat. Tudnátok linkeket küldeni? Ha lehet 100e alatt.

2012. jún. 1. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

én személyszerint a 2 bringára esküszöm:) egy országuti betonra, és egy sárdagasztó erdőre, én legalábbis így tolom, de ha mindenképpen egyben szeretnéd a 2őt akkor xc (crosscountry) címszócskára keress rá neten vagy menj be egy szaküzletbe és nyugodtan mond el ott is ugyan ezt, egész biztosan segíteni fognak. Bicikli vásárlásnál ugyan az a lényeg mint kutyavásárlásnál:) csak szakembertől, nagyáruházban vagy piacon semmiképpen.


100e alatt már lehet nagyon jó bicókat kapni erre a célra.

[link]

ez most egy 5perces keresés eredménye...


én személy szerint egy régi rozzant használtan vásárolt országutival tolom aszfalton és mégis szeretem nagyon, ha terepre megyek túrázni akkor pedig egy magellan polarx 2006 ossal

2012. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!