Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklizés fogyaszt?

A biciklizés fogyaszt?

Figyelt kérdés
Az orvosom-vékony létem ellenére-azt javasolta, hogy mindenképp kezdjek el tornázni, mert a vérkeringésemmel van vmi probléma, vagy mi :D De én nagyon félek, hogy ha elkezdek pl. biciklizni, akkor attól fogyni fogok. Vagy csak jobb lesz az étvágyam?
2012. jún. 2. 15:24
 1/8 dirtboy ***** válasza:
nem fogysz ha a kalóriád nincs negatívban,táplálkozz megfelelően és nem fogsz fogyni tőle ne aggódj.
2012. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, többet kell enni mellé. Lehet, hogy jobb lesz az étvágyad is, ismerek olyat, akinek jobb (nekem rosszabb, de nekem van egy kicsi túlsúlyom). Ha izmosodsz tőle kicsit, az biztos jót tesz.
2012. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerek 2 lányt, akik másfél éve kezdtek bringázni. Ha 1000 km-t mennek. Az egyik túlfogyott, már taszít, pedig egy éve még csinosnak találtam, a másik viszont izmosabb lett. Lehet, hogy máshol és másként tekernek, egyéb oka is lehet a különbségnek.

Havi 500-től nem fogsz durván lefogyni.

2012. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 130kg osan és 160as vérnyomással keztem bringázni 3 éve, most 85kg vagyok és 120/70 es vérnyomásom... csak ajánlani tudom.
2012. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bicajozás az egyik legjobb sport! Évek óta csinálom, és nem vettem észre magamon sem kóros fogyást, sem hatalmas vádli erősödést! A lényeg, hogy megfelelő edzésterved legyen, ne vidd túlzásba, és figyelj a táplálkozásra!
2012. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) akkor elkezdem. Inkább ez mint 5 kör futás...
2012. jún. 5. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem az a kérdés, hogy bicikli VAGY futás, mert szerintem az a legjobb, ha bicikli ÉS futás. Kezdetben én sem tudtam futni, max 1 Km-t, de most már 9 lazán megy egy óra alatt. Szóval a bicajozás mellett lehet futni is!
2012. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 skadowsk válasza:
Eleg erdekes kerdes en fel eve bringaversenyzo vagyok es az a tapasztalaltom hogyha nem mesz olyan gyorsan hogy izzadj akkor nem fogysz tőle a neten sok irreális blog van errol hogy tekerj 1 orat es az fogyaszt de egyaltalan nem mindegy a tempo szóval ha nyugiba mész nem kell tartanod tőle :D
2016. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!