Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tárcsaféket hogyan szerelhetné...

Tárcsaféket hogyan szerelhetném fel a kerómra? Ha kell a bicikli fajtája:Schwin Csepel-Magnum 2010-es.

Figyelt kérdés
Hogy tehetném fel rá?? :/
2012. jún. 2. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
az drága lesz, ha egyáltalán lehet. Nézd meg hátul a vázon, van-e tárcsfékrögzítő szem, aztán kell 2 tárcsás agy. A felni maradhat, max hülyén néz ki, hogy látszik a hely a v-féknek, nem disces. És vehetsz karokat, tárcsát, fékeket. Nem olcsó mulatság
2012. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hoki minőségben megúszod:

-1 noname fékkonzol bovdenes (fékpofa + tárcsa) 2500ft

-6 csavaros agy 4-5000ft

-normális fékkar nem műanyag (alivio) 4-5000ft

2012. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen az újakra fel lehet tenni a tárcsát, ha nem akkor venni kell tartókonzolt is ami +6ezer ft
2012. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)) megpróbálom valahogy megoldani.tényleg nagyon drááága :S :////
2012. jún. 2. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom mi ez a tárcsafékőrület újabban egy jól feállított v-fékkel sokkal nagyobb fékerőt lehet elérni. én 110kg vagyok de ha az első fékemet picit jobban meghúzom bármilyen sebességnél az első kerék azonnal blokkol én pedig meghalok:) teljesen felesleges divat a tárcsafék, villogni nagyon jó vele, de ha kiba**** jó féket akarsz akkor minőségi v fék, vagy magura:P
2012. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amugy igen, ilyen szintű kerékpárra felesleges a tárcsafék.
2012. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,de nyugivan amugy mert nem akarok villogni vele,nem az a "fajta"vagyok :))
2012. jún. 4. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
oké, de felesleges pénzkidobás, nem fogod kihasználni az előnyeit, akkormeg minek?! :)
2012. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!