Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 120km-t egy teljes nap alatt...

120km-t egy teljes nap alatt változó terepen pihenőkkel közepes kondiban meg lehet tenni?

Figyelt kérdés
És ha igen, kb mennyit számoljak pihenőkre?

2012. jún. 4. 12:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
gyalog, vagy bicikli ?
2012. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Kategória: Sport, mozgás > Kerékpározás"


Meg.

2012. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy jó qvaddal simán a 120 km-t
2012. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam alkategória neve miatt nem kell külön megemlítenem, de igen, Kerékpárral... :D

Köszönöm az eddigi választ. :D

2012. jún. 4. 13:29
 5/11 Linkoln ***** válasza:

Országúti nemártana.

Ha egy sima városi tömeg....biciklidvan, akkor lehet 40kilóméter után elkezd fájni mindened.

Egyébként ha kedvedre van állítva a kerékpár belefér.

De tényleg outi az biztosabb.

2012. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Linkoln ***** válasza:

Pihenőkre? Hát nekem a pihenés annyi hogy lassítok egy darabon :D

Egyébként nem jó túl sokat pihenni, ha nyugis tempóban mész, gyönyörködsz a tájon, 20kilóméterenként megállsz, iszol, egyszer kétszer eszel, azt mehetsz tovább.

Szerintem 5perces pihenő elég, ha fáradtvagy 10, ha eszel lehet 15, de több felesleges, sőőt, lehet árt mert úgy érzed semmi kedved felülni ha sokat állsz.

2012. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron ózdról tekertünk kékestetőre ez oda vissza majdnem 150km. Ózdról indulva (országútival) sehol nem álltunk meg, még az emelkedőkőn sem, csak kékestetőn (74-75km)! Körűlbelűl 10 percet állhatunk a hegyen és indultunk vissza. Visszafelé egy helyen álltunk meg kb:5 percre egy forgalmi akadály miatt. 120 kilométert simán meg lehet tenni egy nap alatt még akkor is ha a kondid közepes.
2012. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát, én lány vagyok, abszolút nem profi, és most voltam egy biciklitúrán, 43 km, este fél hétkor indultunk, fél kilencre itthon voltunk, többen mentünk, közben meg-megálltunk (nem sokszor, csak figyelni kellett arra, hogy mindenki oké-e, megvárni, ilyesmi.) szóval, ha ez megvan kb. 2 óra alatt, akkor a 120 km. -hez se kell egy teljes nap, úgyhogy igen, egy teljes nap alatt simán meg lehet tenni.
2012. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 2 hete tekertem baráttal (nagyobb túrások vagyunk, ú országúti én cross country bringával) 12 óra alatt 220 km-t. Vajdaság (Szabadka)-Baja-Mórahalom-Szabadka. pihenő a határ átkelőkön és Baján a Duna parton 10-15 perc, evés az tekerés közben volt de érezhető az erő veszteség ha menet közben eszel iszol, terhel elég rendesen pár falat is pedig muszáj
2013. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Geri410 válasza:
Elég régi a kérdés, de én idén neveztem sajna először sikerül, de Anglia egyik kisvárosában minden év júliusának első szombatján megrendezik a jótékonysági kerékpáros túrát. Ez pont 120 km a leghosszabb táv, amire neveztem. Azaz egyértelmű a válasz, biciklivel meg lehet tenni, gyalog meg kb. 6 km/óra egy ember átlagos sebessége. Azaz gyalog egy nap alatt nem tudod megtenni, ha pihenőket is akarsz tartani, mert 20 órába telik ha végig sétálsz. De biciklivel meg lehet tenni.
2016. febr. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!