Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri házilag duplavállasra...

..petimessi.. kérdése:

Megéri házilag duplavállasra átalakítani a sima teleszkópot?

Figyelt kérdés
A kerómon van egy sima teleszkóp. Megyek vele terepen is, és nagyon jól működik a teló, éppen ezért feltem is egy kicsit. Arra gondoltam, hogy a szerkezetet megmerevítem két vassal, pont mint a duplavállas telóknál. Amúgy meg sztem sokkal jobban néznek ki ezek a teleszkópok, úgyhogy esztétikai oka is lenne ennek a heggesztésnek.Am. ott a kormányszárnál is megcsinálnám úgy, ahogy a bolti daraboknál van

2012. jún. 27. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

a duplavállas telóknak alapjáraton 200mm eres mozgásútja van átlagosan, a sima teleszkópoknak változó, de általában közel sem ennyi... ha van türelmed, elszántságod, akaraterőd, szaktudásod, akkor nekiállhatsz, de csak optikai tuning lesz a teljesítményen semmit sem fog változtatni, mindössze feleslegesen nehezebb lesz a bicikli néhány kilóval...

+ ha komolyabban terepeznél, akkor egy nagyobb zakózásnál, nem hiszem, hogy örülnél néhány nem megfelelően rögzített kilógó eltört hegesztésű acélcsőnek... így lehet könnyen Darwin díjat kapni..

2012. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!